George Ezra - nowa piosenka Don't Matter Now przed koncertem w Polsce!

2017-06-21 16:40
George Ezra - nowa piosenka Don't Matter Now przed koncertem w Polsce!
Autor: fot. Sony Music Polska (materiał prasowy) George Ezra - Don't Matter Now

Don't Matter Now - to nowa, wakacyjna piosenka George'a Ezry! Autora hitów Budapest czy Blame It On Me zdecydował pokazać się z zupełnie innej strony. Posłuchajcie jego nagrania, kandydata do miejsca 1. w Global Liście w RADIU ESKA już teraz - na ESKA.pl

George Ezra - jeden z najpopularniejszych młodych wokalistów ostatniej dekady - wraca z nową muzyką! Autor takich pop-alternatywnych hitów jak Budapest czy Blame It On Me zaprezentował właśnie klip do rewelacyjnej nowej kompozycji Don’t Matter Now i są to pierwsze nowe dźwięki od czasu płyty Wanted On Voyage z 2014 roku. Video nagrane w technikolorze w Barcelonie - gdzie razem z George’m występuje pies Mary.

George Ezra - nowa piosenka  Don’t Matter Now

Napisałem Don’t Matter Now, żeby przypominać samemu sobie, że czasami trzeba odciąć się od całego świata - mówi Ezra. - To jedna z pierwszych piosenek napisanych po wydaniu Wanted On Voyage, jeszcze z 2015 roku. Wszystko, co działo się wokół mnie może wtedy, teraz może wydawać się trywialne, ale słowa utworu nabrały większego znaczenia z czasem. Okazało się, że nie tylko ja miewam lęki, odczuwam niepokój, nie tylko ja nie rozumiem nieraz, co się dzieje wokół mnie. 

George Ezra - Don’t Matter Now​

Warto przypomnieć, że płyta George’a Ezry - Wanted On Voyage - była jednym z najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii zarówno 2014, jak i 2015 roku (!) spędzając na listach sprzedaży dokładnie 122 tygodnie. W niewiele ponad 18 miesięcy z zupełnie nieznanego artysty ówczesny 21-latek stał się głosem swojej generacji, zdobywając uznanie zarówno u krytyków (4 nominacje do BRIT Awards, nagroda BBC Music Awards i Ivor Novello Award), jak i publiczności (album w TOP 10 w 10 krajach, wyprzedane trasy koncertowe). W roku 2017 po raz pierwszy wystąpi w Polsce w ramach Open’er Festival (1 lipca). Druga płyta George’a Ezry planowana jest na jesień b.r.

Open'er 2017 - rozpiska godzinowa festiwalu w Gdyni

Autor: brak danych

Open'er Festival 2017 zagra dla wszystkich fanów muzyki już między 28 czerwca a 1 lipca. Tegoroczna edycja imprezy w Gdyni to występy takich gwiazd jak The Weeknd, Prophets of Rage, Mac Miller, Radiohead, Solange, Rae Sremmurd, G-Eazy czy Dua Lipa.

(informacja prasowa Sony Music Polska)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze