Genzie - projekt Friza atakuje Team X! Mocne słowa nawinął w świątecznym numerze Mortalcio

i

Autor: Kadr z filmu List do M z kanału YouTube Genzie Genzie - projekt Friza atakuje Team X! Mocne słowa nawinął w świątecznym numerze Mortalcio

Genzie - projekt Friza atakuje Team X! Mortalcio nie szczędził słów

2021-12-20 15:38

W sobotę, 18 grudnia 2021 roku, na kanale YouTube Genzie pojawiła się świąteczna piosenka. List do M opowiada o niematerialnych pragnieniach członków projektu Friza. Okazuje się, że Mortalcio, czyli Patryk Baran nawinął ostro również o Team X.

Genzie - projekt Friza atakuje Team X! W sobotę, 18 grudnia 2021 roku, na kanale YouTube Genzie pojawiła się świąteczna piosenka List do M. Influencerzy, którzy są pod opieką Karola Friza Wiśniewskiego nagrali utwór, który został napisany przez Jakuba B.R.O Bireckiego, znanego ze współpracy z Ekipą, we współpracy z Patrykiem Baranem. Okazuje się, że Mortalcio ma ogromny talent do pisania tekstów. YouTuber jednak w piosence zaatakował Team X. O co chodzi?

Genzie - piosenka na święta, jakiej jeszcze nie było! Będzie hit?

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Genzie - projekt Friza atakuje Team X!

Nie od dziś wiadomo, że Team X i Ekipa Friza konkurują ze sobą o jak największą ilość wyświetleń pod swoimi filmami w serwisie YouTube. Nie darzą się jednak nienawiścią. Są to stosunki koleżeńskie. Jednak po tych słowach Patryka Barana, który jest członkiem Genzie, internauci twierdzą, że mogą się one mocno ochłodzić. Chodzi o jeden z wersów w świątecznym numerze List do M.

Członkowie Team X zdradzają nam, jaki prezent chcieliby znaleźć Pod choinką!

Mortalcio jest jednym z autorów tekstu najnowszej świątecznej piosenki Genzie. Influencer nawiązał do utworu Teamu X fajny jest prezent od serca, w głębi na pewno już dam też to wiesz, a nie pod choinkę ten bentlej, bo dla mnie to jedynie pusty flex jest. Według fanów obydwu ekip relację pomiędzy Ekipą a Teamem X mogą się pogorszyć.

Sonda
Czy podoba CI się świąteczna piosenka od ekipy Genzie?