Członkowie Team X zdradzają nam, jaki prezent chcieliby znaleźć Pod choinką!

2021-12-03 16:53
Członkowie Team X zdradzają nam, jaki prezent chcieliby znaleźć Pod choinką!
Autor: ESKA.pl / TEAM X Członkowie Team X zdradzają nam, jaki prezent chcieliby znaleźć Pod choinką!

Pod choinką - to tytuł świątecznej piosenki, pod którą podpisuje się jeden z najpopularniejszych polskich projektów internetowych, czyli Team X. Uwielbiana przez internautów grupa podzieliła się z ESKA.pl wyznaniem dotyczącym świątecznego prezentu. Co chciałby dostać Czaro Nykiel? Jakie marzenie ma Patrycja Mołczanow? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Team X połączył siły z Margaret, a efektem ich współpracy jest dobrze brzmiący, świąteczny utwór Pod choinką. Ekskluzywny fragment teledysku mogliście poznać, tylko na ESKA.pl, a już teraz zdradzamy kolejną niespodziankę. Patrycja Mołczanow, Julia Żugaj, Czarek Nykiel, Maciej Ejsmont, a także Karol Pieszko zdradzili, jakie potrawy najbardziej lubią jeść w Wigilię. Co więcej, ujawnili, z jakich prezentów najbardziej by się ucieszyli. Opowiedzieli jeszcze o tym, kiedy zrodził się pomysł stworzenia bożonarodzeniowej, muzycznej propozycji. Zobaczcie ekskluzywne wideo już teraz. 

Team X opowiada o świętach i piosence Pod choinką [TYLKO U NAS]

Team X i Margaret - piosenka Pod choinką

Pod choinką, to świąteczna piosenka jednej z najpopularniejszych polskich grup internetowych. Utwór skomponowała Małgorzata Jamroży, czyli Margaret we współpracy ze swoim partnerem, Piotrem Kozieradzkim. Utwór przedpremierowo we fragmencie pojawił się na TikToku, a ekskluzywny urywek klipu mogliście zobaczyć, tylko na ESKA.pl. W muzycznym obrazku hitu Pod choinką, pojawia się cały skład Teamu X. Łącznie z Natsu, która ogłosiła oficjalne odejście z projektu.

Sonda
Czy podoba Ci się świąteczna piosenka Pod Choinką od Team X?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze