Gdzie jest burza? Ta aplikacja pomoże Ci sprawdzić, czy w Twojej okolicy będzie grzmiało

2020-08-02 16:16
Gdzie jest burza? Ta aplikacja pomoże Ci sprawdzić, czy w Twojej okolicy będzie grzmiało
Autor: canva.com Gdzie jest burza? Ta aplikacja pomoże Ci sprawdzić, czy w Twojej okolicy będzie grzmiało

Burze nad Polską to normalne zjawiska atmosferyczne, które najczęściej towarzyszą nam od maja do października. W tych miesiącach jesteśmy na nie najbardziej narażeni. Są jednak aplikacje, które pomogą nam zlokalizować, czy burza jest akurat w naszej okolicy. O szczegółach dowiecie się z ESKA.pl.

Gdzie jest burza? Meteorolodzy wydają bardzo często ostrzeżenia, które dotyczą kilku województw. Dzięki aplikacjom, możemy sprawdzić czy akurat w naszej okolicy, będzie wyładowanie atmosferyczne. Jest to idealna opcja również dla tak zwanych łowców burz, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę i chcą z okna swojego mieszkania zrobić niesamowite zdjęcia burzy. Podpowiadamy Wam z jakich skorzystać aplikacji, by dowiedzieć się gdzie jest burza.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gdzie jest burza? 

Jednym z najpopularniejszych portali internetowych do poszukiwania wyładowań atmosferycznych jest burze.dzis.net. Natomiast, jest dostępna tylko i wyłącznie na komputery. Nie ma wersji mobilnej, ani aplikacji. Mamy również złą wiadomość dla użytkowników iOS. Żaden dostawca, nie obsługuje tego systemu. Za to osoby, które mają system Android, mogą skorzystać z kilku aplikacji, w których użytkownik może przewidzieć kierunek burzy, sprawdzić kiedy dokładnie możemy spodziewać się wyładowań w naszej okolicy, a także sprawdzić dokładną prognozę pogody dla wybranego regionu w Europie:

  • Storm Radar: Mapa Pogody
  • The Weather Channel
  • Monitor Burz
  • Regionalny System Ostrzegania
  • Burzowo.info
Najnowsze