Gang Albanii i Popek koncerty

i

Autor: fot. Facebook/PopekMonster Gang Albanii koncerty 2016: Data, miejsce, bilety

Gang Albanii koncerty 2016: Data, miejsce, bilety

2016-04-30 10:48

Gdzie koncert Popka i Gangu Albanii? Trasa koncertowa trio obejmie promocję albumu Królowie Życia i Ciężki Gnój! Na ESKA.pl sprawdzamy, w jakich miastach wystąpi Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba!

Popek i Gang Albanii na żywo? Koncerty zespołu coraz bliżej! Z takiej opcji cieszą się jego fani, dzięki którym teledyski zespołu w serwisie YouTube biły rekordy popularności. Podczas trasy koncertowej, trio zaprezentuje piosenki z albumu Królowie Życia i Ciężki Gnój. Na pewno więc, nie zabraknie utworów: Dla prawdziwych dam czy Kocham cię robaczku. Przypomnijmy, że do tej pory grupa koncertowała w nietypowy i dość wyszukany dla artystów sposób. Rozbójnik Alibaba i Borixon łączyli się z Popkiem przez Skype'a, a obraz z tego pokazany był na wielkim telebimie. Teraz po tym, gdy Popek jest w Polsce da koncert osobiście! Data, miejsca i ceny biletów do sprawdzenia w tym miejscu - na ESKA.pl.

>>> Popek w Polsce 2016! Raper z Gangu Albanii oczyszczony z zarzutów!

Gang Albanii koncerty data i miejsca

Koncerty Gangu Albanii zapewne cieszyć się będą popularnością. Zespół, którego album pt. Królowie Życia pokrył się potrójną platyną w końcu da oficjalny koncert w Polsce. W końcu, bo z takiej informacji najbardziej cieszy się ogromna liczba polskich fanów. Gdzie wystąpi Popek i Gang Albanii? Lista miejsc, w których będzie można zobaczyć i usłyszeć trio z dnia na dzień będzie coraz dłuższa. Potwierdzone są kolejne koncerty! Warto zauważyć, że największe show szykuje się 18 czerwca 2016! Wówczas Popek zaprezentuje swoje największe hity w Tauron Arenie w Krakowie! Nie zabraknie gitarowych ballad, hip-hopowych numerów, a także kawałków w stylu disco! Oczywiście wszyscy obecni usłyszą również hity z albumu nagranego z Matheo - Król Albanii: "Wodospady", "Każdy z nas" czy "Wiara czyni cuda"

 

  • Gang Albanii: koncert w Sopocie - 30.04.16 (Viva Club Sopot)
  • Gang Albanii: koncert w Koszalinie - 6.05.16 (Hala widowiskowa)
  • Gang Albanii: koncert we Wrocławiu - 20.05.16 (Klub Eter)
  • Gang Albanii: koncert w Białymstoku - 21.05.16 (WoW Club)
  • Gang Albanii: koncert w Niemczech - 3.06.16 (Melange Club Mainz)
  • Gang Albanii: koncert w Warszawie - 11.06.16 (Iskra - Mokotów)
  • Gang Albanii: koncert w Bydgoszczy - 17.06.16 (Klub Savoy)
  • Popek & Gang Albanii: koncert w Krakowie - 18.06.16 (Tauron Arena)
  • Gang Albanii: koncert w Radomiu - 24.06.16 (Klub Strefa G2)

>>> Matheo o współpracy z Popkiem! Wideo wywiad na ESKA.pl!

Gang Albanii bilety na koncert

Ile kosztują bilety na koncert Gangu Albanii? Sprawdźcie w lokalnych punktach sprzedaży oraz na stronie Popka na Facebooku. Wejście do klubu możliwe jest dla osób, które mają minimum 16 lat. 

>>> Popek, Sobota, Matheo, Empire Studio i... Timbaland w jednym nagraniu! Świat u stóp - zdjęcia z teledysku TYLKO na ESKA.pl

Popek przygotował się na swoje koncerty i kupił gitarę!

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW