Gabrysia Kurzac - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?

2020-05-31 13:03 EK
Gabrysia Kurzac - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?
Autor: screen z YouTube/GABEE oficjalnie Gabrysia Kurzac - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?

Szansa na Sukces to muzyczny program uwielbiany przez wielu widzów. Nie tylko możemy posłuchać pieknego repertuaru, ale również poznać nowe polskie talenty. Wśród uczestniczek finałowego odcinka Szansa na Sukces. Opole 2020 jest Gabrysia Kurzac. Szczegółowe informacje na jej temat znajdziecie na ESKA.pl.

Gabrysia Kurzac - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020? Takich informacji z pewnością szuka niejeden internauta. Gabrysia jest jedną z uczestniczek finałowego odcinka muzycznego programu. Dziewczyna dała się poznać już wcześniej publiczności, biorąc udział w The Voice Kids. Od małego zachwycała swoim śpiewem. Piosenka Jadą, jadą misie oczarowała niejedną panią w żłobku. Gabrysia cały czas idzie do przodu i rozwija swoje pasje, m.in. poprzez naukę w szkole muzycznej. Aktualnie jest na wydziale Wokalistyka Estradowa, a w przyszłości planuje zdawać do Akademii Muzycznej na wydział Reżyserii Dźwięku, a także na wydział wokalny. W wolnej chwili uwielbia czytać powieści kryminalne. Sensem śpiewania jest dla niej przekazywanie emocji, a także poruszanie serc wielu słuchaczy.

Jak czytamy na fanpage Szansy na Sukces, Gabrysia marzy, aby stanąć na scenie amfiteatru w Opolu, by móc poprzez śpiew oddać publiczności całą siebie.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gabrysia Kurzac - Szansa na Sukces

Gabrysia Kurzac wyśpiewała sobie zwycięstwo w jednym z odcinków, piosenką zespołu De Mono - Ostatni pocałunek.

Gabrysia Kurzac - Instagram

Uczestniczkę Szansy na Sukces. Opole 2020, można znaleźć na Instagramie pod nazwą @gabrysia_kurzac.

Najnowsze