Gabi Katzer biegnie po muzyczny sukces. Najnowszy singiel ma szansę stać się hitem

i

Autor: Materiały prasowe ID Records Gabi Katzer biegnie po muzyczny sukces. Najnowszy singiel ma szansę stać się hitem

Gabi Katzer biegnie po muzyczny sukces. Najnowszy singiel ma szansę stać się hitem

2021-07-01 12:22

Gabi Katzer to wokalistka młodego pokolenia podchodząca z okolic Krakowa, którą mieliśmy okazję poznać podczas eliminacji do Eurowizji Junior, gdzie wraz z Viki Gabor i Nikolą Fiedor walczyły o reprezentowanie naszego kraju

W ostatnich dniach ukazał się nowy, wakacyjnie brzmiący utwór Biegnę wraz z teledyskiem od Gabi Katzer. Za produkcję oraz warstwę tekstową odpowiada Juliusz Kamil - ceniony kompozytor i producent w Polsce. Gabi nie zwalnia tempa: pół roku temu mogliśmy zobaczyć ją w koncertach świątecznych TVP, a niedawno także w programie "Jaka to melodia". Wcześniejszy singiel Gabi, także w wyniku nawiązanej współpracy z Juliuszem Kamilem - Mała Rzecz zdobył już uznanie fanów. Popowa konwencja oraz ponadczasowy przekaz sprawiły, że utwór mimo prawie roku obecności w sieci, nadal jest aktualny dla odbiorcy w każdym wieku. Gabrysia konsekwentnie działa muzycznie, czego efektem jest Jej nowy singiel - Biegnę. To przepełniony pozytywnym nastawieniem utwór mówiący o podążaniu za swoimi marzeniami i osiąganiu obranych celów, idealny na rozpoczynające się za parę dni wakacje. Energetyczny rytm oraz napawający optymizmem tekst sprawiają, że utwór zapada w pamięci i może stać się letnim przebojem w młodej grupie odbiorców.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Kim jest Gabi Katzer?

Gabi Katzer to wokalistka, która wraz z m.in. Viki Gabor walczyła w finale o reprezentowanie naszego kraju podczas Eurowizji Junior. W ostatnich dniach ukazał się jej nowy nowy, wakacyjnie brzmiący utwór Biegnę wraz z teledyskiem. Singiel powstał we współpracy z Juliuszem Kamilem - odpowiedzialnym za powstanie hitów takich gwiazd jak Roksana Węgiel czy Natalia Zastępa.