Gabi Drzewiecka - wiek, rodzice, płyta, partner, wzrost. Kim jest Drzewiecka?

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Gabi Drzewiecka - wiek, rodzice, płyta, partner, wzrost. Kim jest Drzewiecka?

2023-08-21 13:42

Kim jest Gabi Drzewiecka? Wiek, rodzice, płyta, partner i wzrost, to pięć kwestii, które na temat dziennikarki najbardziej interesują internautów. O wszystkich piszemy na ESKA.pl. Osoby, które do tej pory jej nie znały, mogą poznać ją za sprawą Top of the Top Sopot Festival 2023. Gabi Drzewiecka jest bowiem jedną z prowadzących imprezę z gwiazdami.

Gabi Drzewiecka - wiek, rodzice, płyta, partner, wzrost. Zastanawiacie się, kim jest Gabi Drzewiecka? Instagram dziennikarki pełny jest zdjęć z życia zawodowego, ale również prywatnego. Wiele razy pojawiała się w roli prowadzącej imprezy medialne. Często przeprowadzała wywiady z zagranicznymi gwiazdami, które emitowane były w Dzień Dobry TVN. Gabi Drzewiecka to też jedna z prowadzących Top of the Top Sopot Festival.

Szczęśliwa Selena Gomez tańczy na katamaranie. Jesteśmy oczarowani tym widokiem!

Dopasuj tytuł piosenki do wykonawcy

Pytanie 1 z 10
"Krakowski spleen"
"Żadna ze stron nie chciała..." Gabi Drzewiecka wprost o wywiadzie z Malikiem

Gabi Drzewiecka - wiek

Ile lat ma Gabi Drzewiecka? Rocznik dziennikarki interesuje wiele osób, szczególnie internautów. Ma ona obecnie 37 lat. Urodziła się 9 czerwca 1986 roku w Warszawie.

Gabi Drzewiecka - rodzice

Gabi Drzewiecka bardzo często publikuje na Instagramie zdjęcia ze swoją matką. Mowa o Pani Ewie Drzewieckiej, która na co dzień pracuje, jako pediatra.

Gabi Drzewiecka - płyta

Gabi Drzewiecka to miłośniczka muzyki. Dziennikarka wypuściła składankę zatytułowaną Gabinet dźwięku. Na wydanym 16 czerwca 2019 roku krążku pojawiły się same wyjątkowe kompozycje m.in.: The Dumplings (Nieszczęśliwa), Gorgon City (Hear That), Xxanaxx (A gdyby tak), Mac Miller (Programs), czy Wiz Khalifa (Rolling Papers 2).

Gabi Drzewiecka - partner

Partner Gabi Drzewieckiej to Łukasz Riedel. Dziennikarka na swoim instagramowym profilu często udostępnia wspólne zdjęcia.

Gabi Drzewiecka - wzrost

Ile wzrostu ma Gabi Drzewiecka? Dziennikarka zachwyca sylwetką i wzrostem modelki. Według informacji opublikowanych przez nią samą, mierzy ona 164 centymetry wzrostu.

Gabi Drzewiecka - Big Brother

Choć Gabi jest przede wszystkim dziennikarką muzyczną, jej doświadczenie pozwala na realizowanie się w innych dziedzinach tego zawodu. W związku z tragiczną śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka, to właśnie ona zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej reality show Big Brother.