G-Eazy w Warszawie - sprawdź przed koncertem, jak dobrze znasz rapera! [QUIZ]

2018-04-27 14:30
G-Eazy w Warszawie - sprawdź przed koncertem, jak dobrze znasz rapera! [QUIZ]
Autor: Fot. Instagram/G-Eazy Screen z Instagrama

G-Eazy już wkrótce wystąpi w Polsce. Nie możesz doczekać się jego koncertu? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla wszystkich fanów!

G-Eazy wystąpi w Polsce już 10 maja 2018 roku. Artysta, który w naszym kraju cieszy się coraz większą rzeszą fanów odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej The Beautiful & Damned Tour, która promuje jego najnowszy album zatytułowany THE BEAUTIFUL & DAMNED. Płyta ukazała się w grudniu 2017 roku i szybko stała się jednym z najlepszych albumów roku.

G-Eazy w Warszawie 2018 - koncert rapera to najciekawsze wydarzenie roku?

Autor: brak danych

  G-Eazy w Polsce - to ogłoszenie koncertowe ucieszyło fanów rapera i producenta, którego płyty pokryły się multiplatyną! Artysta, który w naszym kraju cieszy się coraz większą rzeszą fanów ogłosił trasę koncertową The Beautiful & Damned Tou

Koncert rapera odbędzie się 10 maja na warszawskim Torwarze. W oczekiwaniu na to wydarzenie mamy dla was małą niespodziankę. Poniżej możecie rozwiązać quiz i sprawdzić, czy G-Eazy ma przed wami jakieś tajemnice! Powodzenia :)

">

Koncert rapera będzie z pewnością jednym z najciekawszych muzycznych wydarzeń roku, a co jeszcze czeka nas w koncertowym zestawieniu na 2018 rok?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze