G-Eazy w Warszawie 2018 - koncert rapera to najciekawsze wydarzenie roku?

2018-02-07 14:10
G-Eazy w Warszawie 2018 - koncert rapera to najciekawsze wydarzenie roku?
Autor: Fot. Instagram/G_eazy Screem z Instagrama

G-Eazy wystąpi w Polsce, a jego fani nie mają wątpliwości - to będzie jeden z najlepszych koncertów tego roku!

G-Eazy w Polsce - to ogłoszenie koncertowe ucieszyło fanów rapera i producenta, którego płyty pokryły się multiplatyną! Artysta, który w naszym kraju cieszy się coraz większą rzeszą fanów ogłosił trasę koncertową The Beautiful & Damned Tour, która promuje jego najnowszy album zatytułowany THE BEAUTIFUL & DAMNED. Płyta ukazała się w grudniu 2017 roku i szybko stała się jednym z najlepszych albumów roku.

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 w Polsce - kto wystąpi? Do naszego kraju ponownie zawitają największe muzyczne gwiazdy! Lista koncertów 2018 w Polsce wydłuża się z tygodnia na tydzień. Na ESKA.pl prezentujemy koncerty w Polsce 2018 na każdym miesiąc roku. Uwaga - artykuł po każdym dużym o

G-Eazy w Polsce 2018

G-Eazy swoją trasę rozpocznie 15 lutego 2018 roku w Houston w Teksasie. Po koncertach w USA i w Kanadzie, raper odwiedzi także Europę. G-EAZY w Polsce wystąpi 10 maja 2018 roku. Koncert odbędzie się na warszawskim Torwarze. Wśród gości specjalnych na koncercie pojawią się Stefflon Don i Yung Pinch. Czy koncert Amerykańskiego rapera okaże się jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń roku? G-Eazy wystąpił już wcześniej w Polsce. Pierwsze z wydarzeń odbyło się w 2016 roku w Amfiteatrze Parku Sowińskiego. Wstępnie koncert miał odbyć się w Progresji, ale zainteresowanie było tak duże, że został przeniesiony. 

Drugi koncert to już show na najwyższym poziomie na jednym z najważniejszych festiwali, jakim jest Open'er. W 2017 roku show rapera trwał ponad godzinę i ściągnął pod scenę większość uczestników festiwalu. Patrząc na wciąż rosnące zainteresowanie raperem i fakt, że każdy kolejny koncert w Polsce jest coraz lepszy, a G-Eazy uwielbia polską publiczność, spodziewamy się, że jego majowy koncert będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2018 roku w Polsce!

📸 @willnichols Post udostępniony przez G-Eazy (@g_eazy)

 

Najnowsze