Full Moon, czyli dzień z życia zespołu LemON

i

Autor: Fot. Zuza Krajewksa Zespół LemON

Full Moon, czyli dzień z życia zespołu LemON

2017-08-25 14:25

LemON prezentują nowy teledysk. Full Moon to dzień z koncertowego życia zespołu.

Full Moon to kolejny singiel z najnowszej płyty zespołu LemON - TU. To zdecydowanie najostrzejsze i najbardziej energetyczne nagranie z TU. Utworowi towarzyszy teledysk zrealizowany podczas występu zespołu na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Pamiętam jeden z moich pierwszych poważniejszych wypadków samochodowych, Strasznie lało, nie jechaliśmy szybko. Nagle zobaczyliśmy przed sobą ciężarówkę, która postanowiła gwałtownie skręcić w lewo, trzeba było działać szybko. Siedziałem za kierowcą, a ten postanowił przycisnąć hamulce z całych sił, niestety one nie odbiły, zostały wciśnięte maksymalnie i nie odbiły. Po mokrej nawierzchni po prostu sunęliśmy bezwładnie, nie można było nic zrobić - wspomina Igor Herbut.

- Wtedy po raz pierwszy poczułem i doświadczyłem tego czegoś o czym się mówi, że świat nagle zwalnia, miałem wrażenie, że mogę wyjść z samochodu obejść go dwa razy i wejść z powrotem. Wbiliśmy się pod belkę z tyłu naczepy TIR-a, na szczęście nic nam się nie stało. Pamiętając to zdarzenie, postanowiłam opisać i zapisać to po części w utworze ,,Full Moon", w odniesieniu do sytuacji, które spotykają wielu z nas. Bo co jeśli jest tak, że wszyscy umieramy w tej chwili, a czas tak zwolnił że obecnie przeżywamy ten moment, w którym całe życie przelatuje nam przed oczami? - dodaje lider zespołu.