Fryderyki 2021 - prowadzący wielkim zaskoczeniem! Kto poprowadzi galę?

2021-08-04 13:10
Gabi Drzewiecka
Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS

Gala Fryderyki nie bez powodu nazywana jest najważniejszym wydarzeniem muzycznym w naszym kraju. To właśnie podczas jej trwania nagradzani są ci artyści, których wydawnictwa zostały uznane za najlepsze w ubiegłym roku. Wydarzenie tradycyjnie poprowadzą ludzie związani z branżą. Tegoroczny zestaw może być zaskoczeniem.

Fryderyki 2021 - prowadzący galę po raz kolejny zadbają o to, by oglądający ją przed telewizorami widzowie, jak i publiczność zgromadzona w arenie, doskonale się bawili. Wielkie wydarzenie muzyczne powraca na antenę stacji TVN po ponad dwóch latach. Już 5 sierpnia dowiemy się, którzy artyści okazali się najlepsi w ubiegłym roku. Wśród nominowanych do otrzymania nagrody Fryderyk wykonawców znaleźli się między innymi Sanah, Quebonafide oraz Lanberry. Na scenie zobaczymy też plejadę polskich gwiazd muzyki. Galę swoimi występami uświetnią Viki Gabor i Kayah, Sobel czy też wspomniana już Sanah.

Każda gala muzyczna musi mieć swoich prowadzących, którzy w przerwie między występami dbać będą o dobry nastrój gości. Tym razem organizatorzy imprezy postawili na zaskakujący skład. W gronie prowadzących tegoroczne Fryderyki znaleźli się dziennikarze Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka i Robert Karpowicz, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu przedsięwzięć, a także debiutująca w tej roli Mery Spolsky.

Fryderyki 2021 - prowadzący

Mery Spolsky dała się już poznać jako wokalistka, instrumentalistka, autorka tekstów, pisarka, a teraz zadebiutuje w całkowicie nowej roli. Artystka może jednak liczyć na wsparcie towarzyszących jej na scenie koleżanek i kolegów, którzy działają w branży od lat. Tegoroczna gala Fryderyki będzie miała miejsce 5 sierpnia w Szczecinie. Start imprezy przewidziano na godzinę 21:00, a transmisję z wydarzenia będzie można zobaczyć na antenie stacji TVN.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze