Frontside feat. Piotr Rogucki - nowy teledysk - Ewolucja Albo Śmierć [VIDEO]

2014-07-03 15:03

Frontside feat. Piotr Rogucki w teledysku do utworu Ewolucja Albo Śmierć - do zobaczenia na YouTube od 2 lipca. W klipie oprócz Roguckiego pojawiła się również reszta jury programu Must Be The Music - Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba.

Grupa Frontside zaprezentowała drugi klip z albumu Sprawa Jest Osobista. Teledysk Ewolucja Albo Śmierć z gościnnym udziałem Piotra Roguckiego właśnie został opublikowany na kanale YouTube. W klipie gościnie wystąpili też: Kora, Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska.Teledysk Ewolucja Albo Śmierć ewidentnie nawiązuje do udziału Piotra Roguckiego w programie Must Be The Music, w którym to był jurorem. W klipie Roguc wciela się w rolę kulturysty, który bierze udział w talent show pt. Must Be The Muscle. Tylko Mięśnie. W jury zasiada autentyczne jury programu Must Be The Music. Ciekawie, inaczej, a co z muzyką?

Fani zespołu Fontside mogą być trochę zaskoczeni ich nową płytą. Materiał na albumie Sprawa Jest Osobista jest odmienny stylistycznie - bardziej rockowy. Jak widać do tej pory heavy metalowa grupa nie boi się zmian.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze