Friz zapowiedział niespodziankę. Już długo tego nie robił!

2021-10-20 14:20
Friz
Autor: Daniel Szura

Friz nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. W ostatnim czasie youtuber skupił się przede wszystkim na formacie Twoje 5 minut, który podbija polskiego YouTube'a. Za pośrednictwem Twittera Karol wyjawił jednak, że nie zapomniał o solowych projektach i zapowiedział wielki powrót na swoim autorskim kanale.

Friz - nowy filmik na kanale to coś, na co czekają wszyscy fani popularnego youtubera. Założyciel Ekipy to jeden z najpopularniejszych polskich twórców, o czym świadczą liczby, jakie generują publikowane przez niego filmiki. W ostatnim czasie Friz jest jednak mało aktywny na swoim oficjalnym kanale. Youtuber skupił się na nowym projekcie Genzie, a także internetowym reality-show, w którym poszukiwani są uczestnicy tajemniczego przedsięwzięcia. Wszystkie materiały z serii Twoje 5 minut przyciągają publiczność liczoną w milionach. Za pośrednictwem Twittera Friz uspokoił wszystkich zaniepokojonych jego nieobecnością na kanale Karol Friz Wiśniewski widzów. Influencer zapowiedział, że już niebawem na kanale, który posiada ponad 4 miliony subskrypcji, pojawi się całkowicie nowe wideo.

Friz kiedyś i dziś

Friz - nowy filmik

Do tej pory Friz był bardzo aktywny na swoim kanale. Jako że youtuber miał sporo na głowie w związku z realizacją projektu Genzie, nie opublikował na nim nic od września. Ostatnim materiałem niezwiązanym z promocją show Twoje 5 minut było wideo z bardzo ważnej dla Friza i Wersow chwili, czyli ich zaręczyn. Materiał wygenerował ponad trzy miliony odsłon. Czekacie na nowości od Friza? 

Sonda
Co myślisz o projektach Friza?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze