Friz z ekipą grają pierwszy koncert! Gdzie i kiedy? Czy są jeszcze bilety?

2020-02-14 10:29
Friz z ekipą grają pierwszy koncert! Gdzie i kiedy? Czy są jeszcze bilety?
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=Pc0CxmFlabw Friz z ekipą grają pierwszy koncert! Gdzie i kiedy? Czy są jeszcze bilety?

Po ogromnym sukcesie utworu Przejmujemy jutuby, Friz z ekipą został zaproszony na... koncert! Gdzie i kiedy będziecie mogli zobaczyć Friza z ekipą na żywo? Czy są jeszcze bilety na ich pierwsze show? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl.

Friz wraz ze swoją ekipą, czyli Trombą, Mini Majkiem, Pateckim, oraz chłopakami z kanału WIP BROS: Wojtkiem, Adamem i Piotrkiem, stworzyli trapowy kawałek Przejmujemy jutuby, o którym pisaliśmy już na ESKA.pl. Okazuje się, że utwór w ciągu dwóch dni od publikacji, wygenerował ponad 4 i pół miliona wyświetleń. Internauci bardzo dobrze przyjęli nowy hit, ale nie tylko oni. Organizatorzy jednego z hip-hopowych festiwali również zauważyli piosenkę Friza i zaprosili całą ekipę na organizowane przez siebie wydarzenie. Kiedy i gdzie wystąpi Friz z ekipą? Czy są jeszcze bilety na wydarzenie?

Gdzie ekipa Friza zagra koncert?

Koncert Friza z ekipą, gdzie zagrają utwór Przejmujemy jutuby odbędzie się już 15 lutego 2020 roku na MHHF, czyli Miejskim Hip Hop Festiwalu 2020 w Krakowie. Nie wiadomo jeszcze, o której godzinie chłopaki wyjdą na scenę, ale szczegółu wydarzenia będą wkrótce ujawniane.

Czy są bilety na koncert Friza?

Bilety na festiwal są jeszcze dostępne i można je kupić za 89 złotych na stronie biletomat.pl.

Najnowsze