Friz usuwa swoje filmy z internetu. To dlatego podjął ten szokujący i radykalny krok!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: OTO NASZ NOWY PIESEK / Karol Friz Wiśniewski Friz usuwa swoje filmy z internetu. To dlatego podjął ten szokujący i radykalny krok!

ZASKAKUJĄCA DECYZJA

Friz usuwa swoje filmy z internetu. To dlatego podjął ten szokujący i radykalny krok!

2024-04-26 12:19

Karol Wiśniewski swój kanał założył w 2010 roku mając zaledwie 14 lat. Na poważnie jednak zajmował się kanałem od 2016 roku, kiedy to zbierał Pokemony, a w kolejnych latach założył Dom Ekipy. Na przestrzeni ostatnich 8 lat pojawiło się ponad 800 filmów. Wiele z nich Youtuber postanowił usunąć i będzie to robić nadal! Poznajcie powód i szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz usuwa swoje filmy z internetu - dlaczego?

Friz usuwa swoje filmy z internetu i to nie jest żart. A to wszystko w czasie, gdy trwa wyścig o największą liczbę subskrypcji. On sam ma ponad 516 tysięcy, a jego rywalem o miejsce 1. na polskim YouTube jest Blowek mający 523 tysiące subów. Karol Wiśniewski pod koniec tamtego roku obiecał, że przygotował mnóstwo hitowych projektów i słowa dotrzymał. Stworzył serię, w czasie której uczestnicy Genzie wykonywali arcytrudne zadania za pieniądze, kontent, na którym znane osobowości mierzą się z pytaniami hejterów, a także zorganizował wyścig po Dubaju, w ramach swoich 28. urodzin. Wkrótce ma pojawić się druga odsłona hitowej mafii w prawdziwym życiu. Po niej być może będziemy mieć nowego YouTube'owego lidera.

Kolosalne zarobki Friza za jeden miesiąc. Od liczenia zer boli głowa!

KAROL FRIZ WIŚNIEWSKI SZCZERZE O ZWIĄZKU Z WERSOW I O SWOJEJ SOLOWEJ PŁYCIE!

Friz usuwa swoje filmy z internetu - dlaczego?

Karol Friz Wiśniewski rzadko kiedy podejmuje się dyskusji na poważne tematy związane z internetem, życiem publicznym, dramami pomiędzy innymi twórcami, a tym bardziej unika kwestii politycznych. Pod koniec kwietnia 2024 zrobił wyjątek dla Krzysztofa Stanowskiego i wziął udział w debacie organizowanej w Kanale Zero. Dotyczyła ona twórczości w sieci, bezpieczeństwa czy przyszłości tradycyjnych mediów. Friz zasugerował, że szykuje telewizyjny projekt, zdradził orientacyjnie, ile zarobił za filmy, a także wypowiedział się na temat swojej przeszłości i przyszłości.

Jak naprawdę wygląda praca z Buddą? Jego pracownik ujawnił tajemnicę. Będzie afera?

To właśnie ze względu na to, co było kiedyś decyduje się usuwać stare filmy ze swojego kanału. Friz zdradził, że kasuje te filmy, które są dla niego wstydliwe, bezsensowne, ale przede wszystkim mocno obciachowe i dziś by ich nie nagrał. U Stanowskiego wyjaśnił:

Regularnie usuwam wszystkie filmy. Jakiś tam procent. Od najstarszych lecę. Dawno nie usuwałem, bo ostatni raz myślę, że z rok albo 2 lata temu. Usuwam, bo jak na nie popatrzę, to jest taki cringe, że nie mogę tego przeżyć

- powiedział. Jednocześnie porównał stare filmy do tych nowych, których produkcja jest dużo droższa a co za tym idzie stoi na dużo wyższym poziomie. Które filmy do tej pory usunął Friz? Na pewno nie film, na którym Mini Majk został wystrzelony z procy. Na tę chwilę na kanale "Karol Friz Wiśniewski" jest 810 filmów, więc za jakiś czas zobaczymy, czy faktycznie któryś z materiałów zniknął!