Friz wpadł w duże tarapaty w Niemczech. To DLATEGO przewoźnik nazwał go dupkiem

2022-09-16 9:07
Friz wpadł w duże tarapy w Niemczech. To DLATEGO przewoźnik nazwał go dupkiem
Autor: screen z filmu na YouTube: TO MOGŁO SKOŃCZYĆ SIĘ FATALNIE... (ODC 2/5) / Karol Friz Wiśniewski Friz wpadł w duże tarapy w Niemczech. To DLATEGO przewoźnik nazwał go dupkiem

Karol Friz Wiśniewski przesadził i szybko zdał sobie z tego sprawę. Musiał jednak pilnie wykonać zadanie, by inne drużyny go nie wyprzedziły. Co takiego zrobił jeden z najpopularniejszych twórców w internecie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Friz - Wyspa Róż

Friz wpadł w duże tarapaty w Niemczech i niewątpliwie w tej sytuacji zrobiło mu się bardzo gorąco! Karol Wiśniewski opublikował drugi odcinek wielkiego wyścigu o 100 tysięcy złotych. Uczestnicy odwiedzili między innymi Monachium, gdzie czekała na nich seria trudnych wyzwań. Grali chociażby na nierównym boisku w koszykówkę. Musieli też ugotować jajko nie używając do tego rzeczy ze swojego kampera. Była też sytuacja, kiedy to przyjaciele Friza przeżyli chwile grozy. W pewnym momencie ich dom na kółkach przestał odpalać. Sam Friz znalazł się w niespodziewanej opresji. Wszystko za sprawą zadania, które wymagało dostania się na Wyspę Róż. Youtuber nie chciał czekać na prom, więc wziął koło ratunkowe, wskoczył do wody i próbował przepłynąć 200 metrów.

High League 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy High League 17.09.2022?

Friz kiedyś i dziś

Friz - Wyspa Róż

Friz koniecznie chciał wygrać i nie przejmował się ewentualnym zagrożeniem, podczas pływania na Wyspę Węży. Ruszył wpław jeziora Starnberger w Niemczech, ale błyskawicznie musiał wracać. Przewoźnik promowy wypatrzył przez lornetkę Youtubera i mocno się na niego zdenerwował. Krzyczał na Wiśniewskiego, strasząc go, że jeśli nie wróci to nie wypuści z pokładu promu jego znajomych. Friz ostatecznie zdecydował się wrócić i poszukać innego sposobu, by dostać się na Wyspę Węży. Nie jest to pokazane w filmie, ale jakimś sposobem dostał się na drugą stronę, by wykonać zadanie. Na Wyspie znajduje się 600 róż, a zadaniem uczestników Wielkiego Wyścigu było znalezienie trzech z nich. Pod różami była tabliczka z ich nazwą oraz datą. Następnie należało podstawić daty do odpowiedniego równania: Data róży - data drugiej róży + data trzeciej róży = kod otwierający butelkę, w której była tajemnicza wiadomość. Drużyna Czerwona, czyli ta której kapitanem jest Friz, wykonała zadanie jako pierwsza.

Karol Wiśniewski jakoś musiał wrócić z Wyspy Róż, dlatego zwrócił się do przewoźnika promu i przeprosił za to, że próbował przepłynąć nielegalnie na drugą stronę. Pomiędzy nimi wywiązała się dyskusja:

Cześć szefie, skończyłem - zwrócił się Friz do mężczyzny

Dlaczego miałbym ci pomóc? - Zapytał pan od promu

Mogę pójść pływać jak chcesz - odparł Friz i dodał: Tak naprawdę przepraszam!

Dlaczego robisz takie rzeczy? - Zapytał mężczyzna

Powiem ci czemu, ale jak chcesz to możesz mnie wziąć. Myślę, że lepiej będzie dla nas jak wrócimy z Tobą? - powiedział Karol Wiśniewski

Mogę wziąć cię z powrotem, ale jesteś nadal dupkiem! - stwierdził pan od promu wzbudzając przy tym uwagę ludzi dookoła.

Tak wiem i bardzo cię za to przepraszam - wyraził skruchę Youtuber

Karol Wiśniewski wrócił tym sposobem z Wyspy Róż, a Fusialka podbiegła do przewoźnika i zapłaciła za transport. Drugi, pełny ciekawych zwrotów odcinek możecie oglądać poniżej.

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze