Friz UTKNĄŁ na lotnisku i nie mógł uwierzyć. Sam się z siebie uśmiał

i

Autor: screen z filmu na YouTube: FRIZ O SYTUACJI NA LOTNISKU! CHCE SPRZEDAĆ BILET! / https://www.instagram.com/frizoluszek Friz UTKNĄŁ na lotnisku i nie mógł uwierzyć. Sam się z siebie uśmiał

Friz UTKNĄŁ na lotnisku i nie mógł uwierzyć. Sam się z siebie uśmiał

2022-05-11 16:42

Karol Friz Wiśniewski nieustannie podróżuje, a co za tym idzie ciągle może spodziewać się jakiś niespodzianek, które pokrzyżują jego plany. Tak było zapewne wiele razy, ale tym razem postanowił opowiedzieć o lotniskowej sytuacji, jaka mu się przydarzyła. Co zrobił współtwórca najpopularniejszego polskiego projektu internetowego? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Friz w domu spędza bardzo mało czasu. Od początku 2022 jeden z najpopularniejszych polskich twórców nieustannie podróżuje zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych. Karol Wiśniewski rok rozpoczął od podróży do Afryki, później z Wersow poleciał do Hiszpanii, następnie z całą Ekipą rozpoczął sezon na Hawajach, później imprezował w Londynie, a teraz znów widzimy Youtubera w podróży. Tym razem będąc w Warszawie i załatwiając obowiązki służbowe, potrzebował szybko przedostać się ze stolicy do Krakowa, gdzie na co dzień mieszka. Przy kupowaniu biletu lotniczego popełnił jednak duży błąd, który kosztował go ogromną stratę czasu. Co takiego się stało?

Zarobki Ekipy Friza przyprawiają o zawrót głowy. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

Krystian Ochman chwilę przed występem! Opowiada nam o kulisach Eurowizji! [TYLKO U NAS]

Friz utknął na lotnisku - dlaczego?

Karol Friz Wiśniewski spędził więcej czasu na lotnisku niż sam tego chciał. Wszystko przez pośpiech przy okazji kupowania biletów lotniczych. Youtuber z rozpędu kupił bilet z Krakowa do Warszawy, zamiast z Warszawy do Krakowa. Całość z uśmiechem na twarzy wyjaśnił: 

Jestem na lotnisku w Warszawie. Podchodzę do maszyny, klikam, mówię - co jest grane? Wchodzę w bilet, wszystko jest dobrze. Bilet z Krakowa do Warszawy 21:30... No właśnie z Krakowa do Warszawy. Nieee! Także sprzedam bilet z Krakowa do Warszawy za połowę ceny. Tysiąc IQ kupiłem sobie bilet w drugą stronę. No nic, jest jakiś późniejszy. Polecę nim. Nie wiem, nie wiem co się stało.

- wyznał na InstaStories Friz. Ostatecznie, jak wynika z rozpiski lotów z Warszawy do Krakowa, Karol Wiśniewski poleciał do swojego miasta po godzinie 23:00. Chwilę przed północą był już na miejscu. 

Friz myśli o sprzedaży swojego luksusowego samochodu! Cena jest już ujawniona?

Friz - ile zarabia?

Ile zarabia Friz? Tego dokładnie nie wiemy, choć nieoficjalne kwoty podał Sylwester Wardęga, podczas jednej ze styczniowych transmisji. Założyciel internetowej Watahy podał, że biorąc pod uwagę dane statystyczne dochody Friza z samego YouTube wynoszą pomiędzy 100 a 120 tysięcy złotych. W 2022 roku na muzycznym rynku ma pojawić się solowa płyta Karola Wiśniewskiego. Wiemy także, że Ekipa Friza planuje wyprowadzkę ze swojej podkrakowskiej willi i każda para ma zamieszkać w swoim mieszkaniu.

Friz wkręcił się sam, ale równie dobrze mógł go dopaść Albert ze swoją WKRĘTARKĄ.

Posłuchajcie, jak wkręca słuchaczy ESKI!

Listen to "Zapuszkowana" on Spreaker.