Friz stworzył jeden z najdroższych filmów na YouTubie. Ile wydał pieniędzy?

2020-08-26 9:29 JJ
Friz stworzył jeden z najdroższych filmów na YouTubie. Ile wydał pieniędzy?
Autor: YouTube Karol FRIZ Wiśniewski Friz stworzył jeden z najdroższych filmów na YouTubie. Ile wydał pieniędzy?

Friz nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Ostatni film, który pojawił się na jego kanale 25 sierpnia 2020 roku jest jedną z najdroższych produkcji w historii polskiego YouTube. Ile wydał pieniędzy? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz wydał fortunę na najnowszy film! Ile konkretnie? Karol Wiśniewski nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Mimo że youtuber publikuje jeden film w tygodniu, stara się aby była to produkcja, którą on sam chciałbym oglądać. W ostatnim opublikowanym wideo, pokazuje wyjazd całej Ekipy na urlop, wspólny tatuaż ze wszystkimi przyjaciółmi, a także... zdjęcie które kosztowało go kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ile Friz wydał na produkcję najnowszego filmu?

Friz wydał fortunę na najnowszy film! Kwota szokuje

Nie od dziś wiadomo, że Karol Wiśniewski nie oszczędza na produkcjach wideo, które pojawiają się na jego kanale. Ostatnio wrzucił filmik, na którym cała Ekipa pojechała na urlop wypocząć. Za wszystko płacił oczywiście Friz. Jedną z atrakcji, która czekała na przyjaciół Karola, był skok z 250 metrowej wieży, a także rozgrywka na polu golfowym. Ale to nie najdroższe rzeczy. Na początku filmu możemy zaobserwować przygotowania do sesji zdjęciowej... pod wodą. Karol ubrany w drogi garnitur od Gucci, siada na fotelu, który jest przymocowany na dnie basenu. Zdjęcie kosztowało ich... 20 tysięcy złotych. Jak szacują internauci, Friz mógł wydać na film ponad 80 tysięcy złotych.

Najnowsze