Friz

i

Autor: Daniel Szura

Friz stanowczo o decyzji Unii Europejskiej. Internauci są innego zdania

2022-06-10 12:26

Friz postanowił skomentować jedną z ostatnich decyzji Unii Europejskiej. Na swoim profilu na Twitterze często pisze swoje opinie na temat wielu spraw. Tym razem odniósł się do sprawy politycznej, która ma bezpośredni wpływ na jego pracę. Czy pochwalił decyzję, którą podjęto w Brukseli? O co chodzi?

Friz często wykorzystuje swoje konta w portalach społecznościowych do wyrażania opinii na wiele tematów. Jeśli chcecie poznać poglądy, przemyślenia i pomysły Karola Wiśniewskiego, to warto obserwować go na Twitterze. Ostatnio na swoim profilu podzielił się swoją opinią na temat jednej z ostatnich decyzji Unii Europejskiej. Mowa o wtyczkach USB. Już od 2024 roku na terenach państw UE ładowarki będą działały dzięki tej samej końcówce - USB-C. Co na ten temat sądzi Friz? - Zaje*iście ze parlament EU zrobil te USB C jako standard, powinno to być już dawno zrobione. Tak samo kontakty - po co różne w innych miejscach na świecie? No i najważniejsze dla jutubera czyli częstotliwość prądu. No cmon nagrywać się nie da, tu 50hz tam 60. Po co to komu - napisał.

ZOBACZ TAKŻE: Friz pokazał ZA DUŻO?! Reakcja jego kolegów mówi wszystko

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Friz o decyzji UE. Internauci odpowiadają

Okazuje się, że wielu internautów nie zgodziło się ze słowami Karola Wiśniewskiego. "Super, że każą wszystkim używać jednego portu i tłumaczą to ekologia. Co jak pojawi się nowy port? Nagle wyrzucamy całą elektronikę? Czy może nie wprowadzimy go, mimo że będzie o wiele lepszy?" - czytamy pod tweetem Friza. Decyzji podjętej w Brukseli obawiają się też użytkownicy urządzeń firmy Apple. "Przez to USB-C Apple prawdopodobnie usunie port ładownia w przyszłych iPhonach".

Sonda
Popierasz deyczję Unii Europejskiej o wprowadzeniu końcówek USB-C?

Ekipa Friza - kim są?

Ekipa Friza to najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Nagrywają materiały na YouTube oraz profesjonalnie prowadzą Instagrama. Grupa znajomych ma też swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Zajmują się również muzyką. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.