Friz

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=-flP8Bll43A&t=148s

Influencerzy

Friz pierwszy raz pokazał tajemniczy pokój. Wcześniej ukrywał to miejsce

2023-09-23 16:13

Fani Friza uwielbiają, kiedy influencer odkrywa przed nimi kolejne karty dotyczące swojego życia zawodowego, ale również prywatnego. Ten jednak, choć jest niesamowicie aktywny w sieci, część rzeczy pozostawia wyłącznie dla siebie i swoich bliskich. Tak było m.in. z jego prywatnym biurem. Teraz jednak zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy i zdradził, co znajduje się za tajemniczymi drzwiami.

Karol Wiśniewski zdecydował się na ujawnienie zagadkowego pokoju, którego zawsze bardzo mocno strzegł. Podczas jakichkolwiek nagrywek skrupulatnie omijał pomieszczenie. Nawet podczas tzw. house czy room tourów, w których wraz z Wersow prezentował swoje wymarzone lokum. A było ich kilka. M.in. chwilę po przeprowadzce do luksusowej willi pod Krakowem czy tuż przed narodzinami ich ukochanej córki - Mai. Pokój Friza, ze względu na to, że owiany był tajemnicą, niesamowicie interesował fanów influencera, którzy starali się podpatrzeć co się w ni, znajduje przy okazji relacji, które wrzucał na swoje media społecznościowe. Teraz jednak partner Wersow zdecydował się ujawnić swoje cztery kąty.

Friz kiedyś i dziś

Friz - pokój

Tajemniczy pokój Friza został ujawniony dzięki głosowaniu fanów. Karol poinformował jakiś czas temu, że w zamian za lajkowanie najnowszego posta przewidział dla nagrodę. Jego widzowie mieli do wyboru dwie opcje: przedstawienie influencera, który wziął udział w najnowszym projekcie Friza lub zobaczenie pomieszczenia, którego nigdy dotąd nie pokazywał. Choć walka była zacięta, to wygrała druga opcja.

Okej moi drodzy, jak wiece tego pokoju wam jeszcze nie pokazywałem. Uwaga, to specjalnie dla Was. Bam! - zachęcił Karol otwierając drzwi do swoich czterech ścian.

Zapewne wiele osób spodziewało się, że pomieszczenie będzie w typowo gamingowym stylu, który od kilku lat króluje wśród influencerów. Okazuje się jednak, że Friz postawił na klastyczny styl lekko nawiązujący do boho. Wchodząc do pokoju naszym oczom ukazują się białe meble w nietypowym kształcie, na których stoją książki, płyty oraz ozdoby. Nie sposób nie zauważyć również dużego złotego pucharu, który znajduje się na przeciwko wejścia. Istotnym elementem są również dodatki nawiązujące do jego ukochanych psów - Chmurki i Burzy. Mowa m.in. o lustrach w kształcie obłoków czy dywanie z czarnym pupilem, na którym znajduje się podobizna jednego z jego czworonożnych przyjaciół. Oprócz tego w pomieszczeniu znajdują się również półki z butami czy duży kwiat, dzięki któremu przestrzeń nabiera kolorów. Z kolej na samym środku znajduje się białe biurko, na którym zapewne spisywane są najlepsze pomysły influencera. Karol nie pokazał jednak wszystkiego. Przyznał, że chce zostawić nutkę tajemnicy i zdecydował, że jedna ze ścian nadal będzie dla jego fanów zagadką. Nie przemyślał jednak tego, ze kiedy o niej opowiadał, część tego co znajduje się na przeciwko niego odbijała się w lustrze...