Friz oświadczył się Wersow! Jej pierścionek zwala z nóg

2021-08-28 20:28
Wersow i Friz
Autor: screen YouTube/EKIPA

Wersow i Friz to zdecydowanie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Youtuberzy są razem od trzech lat i chętnie chwalą się na Instagramie wspólnymi zdjęciami. Ostatnio obchodzili rocznicę związku, dlatego wybrali się na romantyczny wyjazd na Santorini. Okazuje się, że podczas wyjazdu Friz zdecydował się na bardzo poważny krok i oświadczył się ukochanej! Pierścionek zaręczynowy Wersow robi wrażenie!

Friz zaręczył się z Wersow! Jej pierścionek zwala z nóg. W ostatnich miesiącach Ekipa miała naprawdę intensywny czas. 26 czerwca 2021 roku światło dzienne ujrzała płyta Sezon 3, na której znalazły się takie numer jak 3KIPA, Zaebyście, Napad na bank, Chill, Sen czy też Zygzak. Gdyby tego było mało, popularni influencerzy mają za sobą pierwszy koncert, podczas którego fani mieli okazję usłyszeć ich wszystkie hity. Po tak pracowitym okresie przyszedł czas na odpoczynek. Od kilku dni Karol Friz Wiśniewski oraz jego ukochana, Weronika Wersow Sowa przebywają na wakacjach na Santorini. W piątek 27 sierpnia na YouTube zadebiutował teledysk do numeru Sen. Spostrzegawczy widzowie już wtedy zauważyli, że Wersow ma na nim pierścionek. Wówczas zaczęli się zastanawiać, czy Friz poprosił Wersow o rękę. Dzień po premierze teledysku nowinę potwierdziła para.

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Friz oświadczył się Wersow!

Na to z niecierpliwością czekali wszyscy fani Ekipy! Na profilu Wersow pojawiło się zdjęcie z Frizem, pod którym influencerka poinformowała wszystkich, że została narzeczoną popularnego youtubera! Pod postem pojawiło się już mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Trzeba przyznać, że pierścionek zaręczynowy od Friza naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie sami:

Gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Najnowsze