Friz najpopularniejszym youtuberem w Polsce! Kto może go pokonać?

2021-03-31 11:52
Friz
Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski Ekipa Friza może świętować. Firma Youtubera warta więcej od wielu spółek giełdowych

Ostatnie lata polskiego YouTube’a bez dwóch zdań należą do Friza, jednak sława czasami kończy się z dnia na dzień, a za rogiem czyha konkurencja! Kto jest największym rywalem Karola Wiśniewskiego pod tym względem? Otóż najbliżej zajęcia jego miejsca jest równie popularny, polski youtuber o internetowym pseudonimie… zdradzamy poniżej!

YouTube jak wiemy w dzisiejszych czasach jest wyznacznikiem najbardziej porządnych i popularnych treści w danym czasie. Patrząc jednak na statystki największym powodzeniem cieszy się w Polsce kanał Bazylland, który na tę chwilę ma niespełna 5 milionów subskrypcji. To właśnie ten kanał 1 lutego wypozycjonował się na pierwszym miejscu w rankingu polskiego YouTube za sprawą viralowych produkcji na skalę międzynarodową. Zaraz pod nim widnieje słynny kanał społecznościowy Blowka, który w serwisie YouTube jest już z nami od niepamiętnych czasów, a zaraz za nim… No właśnie! Jeszcze całkiem niedawno w tym rankingu zobaczyć mogliśmy Stuu, jednak teraz na trzecim miejscu uplasował się kanał Friza!

Pamiętajcie, że powyżej wspomniany ranking opiera się tylko i wyłącznie na algorytmach YouTube i skupia się głównie na liczbie posiadanych subskrypcji, które jak wiemy nie do końca są wyznacznikiem popularności, ponieważ obecnie Friz jest dużo bardziej kojarzony przez młodsze pokolenie niż przykładowo Blowek. Co więcej popularność Friza rośnie z każdym kolejnym dniem, a więc możemy być pewni, że jak tak dalej pójdzie, to przebije on nawet liczbą pubów Blowka oraz kanał Bazylland!

Sonda
Stan konta Friza - robi na tobie wrażenie ta kwota?

Friz kontra Stuu 

Stuu już od dłuższego czasu nie jest aktywny w mediach społecznościowych, jednak jeśli powróci z przytupem do internetu, to będzie miał duże szanse na pobicie Friza w rankingu! Zarówno jeden i drugi youtuber obecnie na swoim kanale na YouTube ma 4,3 miliona subskrypcji. 

Friz kiedyś i dziś
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze