Friz na Instagramie ma swoje filtry! Jak wyglądają i jak ich używać?

2020-05-21 13:13 EK
Friz na Instagramie ma swoje filtry! Jak wyglądają i jak ich używać?
Autor: screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski Friz na Instagramie ma swoje filtry! Jak wyglądają i jak ich używać?

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Internauci mieli okazję poznać go bardziej, a także jego ekipę podczas projektu daily, który trwał cały rok. Ostatnio na jego oficjalnym profilu w mediach społecznościowych, można było zauważyć autorskie filtry! Jak wyglądają i jak ich używać? Dowiecie się na ESKA.pl.

Karol Wiśniewski jest bardzo dobrze znany wszystkim internautom, jako Friz. Popularność zdecydowanie przyniósł mu serwis YouTube, gdzie do tej pory sukcesywnie nagrywa i publikuje swoje materiały wideo. Kiedy chłopak stawiał pierwsze kroki w sieci, można było oglądać jego vlogi, a także filmiki dotyczące gier komputerowych i nie tylko. Z czasem w głowie Friza zrodziły się nowe, lifestylowe pomysły, a w 2018 roku powstał team Ekipa Friza. W skład grupy obecnie wchodzą: Wersow, Mini Majk, Tromba, Wujek Łuki, Patecki, Marta Błoch, Mixer, Fusialka oraz Marcysia Ryskala. Rok później, czyli w 2019 roku na kanale Friza wystartowała codzienna produkcja filmów - daily. Youtuber nagrywał je nieprzerwanie, każdego dnia przez okrągły rok. Ta seria przyniosła mu wielki sukces i jeszcze większą rozpoznawalność.

Obecnie kanał Friza na platformie YouTube śledzi blisko 4 mln osób. Jego produkcje również osiągają milionowe odsłony, czego pozazdrościć może chłopakowi niejedna wielka gwiazda, czy nawet twórca YouTube’a.

Kajda na Bulwarach - Farna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Instagram - filtry Friza

Friz postanowił być jeszcze bardziej oryginalny i stworzył swoje własne filtry na Instagramie. Póki co, są tylko dwa, ale znając Karola - może pojawić się ich znacznie więcej. Na obydwu nakładkach, pojawiają się migające białe elementy, a dodatkowo lekko zmienia się kolor ekranu. Dodatkowo w jednym filtrze widoczna jest czarna ramka z napisem EKIPA.

Z takich małych rzeczy z pewnością cieszą się fani chłopaka, którzy również mogą używać filtrów. Jeśli chcesz ich użyć wystarczy, że wejdziesz na oficjalne instagramowe konto Friza - @frizoluszek. W następnej kolejności pod bio oraz zapisanymi relacjami, należy wybrać uśmiechniętą buźkę z widocznymi dwoma gwiazdkami z prawej strony. Naciskając ją, pokazują nam się filtry youtubera. Aby ich użyć, wystarczy nacisnąć na wideo i kiedy na całym ekranie pojawi się obraz, dotykamy przycisk "wypróbuj". Kolejno otwiera nam się automatycznie nasz aparat i gotowe!

Najnowsze