Friz marzy o domowym zwierzaku. Nie chodzi jednak o kota czy pieska!

2021-11-30 16:47
Friz
Autor: Daniel Szura

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przeżyciami. Ostatnio zdradził coś, co zaskoczyło wiele osób. Friz zdradził, jakie zwierzątko chciałby mieć.

Friz marzy o domowym zwierzaku. Nie chodzi jednak o kota czy pieska! Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Na swoim koncie ma kilka projektów, które zakończyły się wielkim sukcesem. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - wyznał coś, co zaskoczyło wielu jego fanów. Słynny influencer zdradził, jakie zwierzątko chciałby mieć. To dość oryginalny pomysł. - Zawsze marzyłem o lotopałance karłowatej, ale podobno to bardzo wymagający zwierzak - napisał na Twitterze Karol. Co to za zwierzę? 

Friz zapowiedział nowy plan na 2022. Chce zrobić licytację o... helikopter!

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Lotopałanka karłowata - co to jest?

Jak podaje portal medianauka, "lotopałanka karłowata to najmniejszy ssak z rodziny pałanek. Ma miękkie, delikatne i jedwabiste futerko, szare z wierzchu i białe pod spodem. Czarne pasy na granicy szarego i białego futerka. Ma duże uszy i oczy. Nos różowy. Ma puszysty ogon oraz niewielki fałd skórny umożliwiający lot ślizgowy".

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze