Friz marzy o domowym zwierzaku. Nie chodzi jednak o kota czy pieska!

2021-11-30 16:47
Friz
Autor: Daniel Szura

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przeżyciami. Ostatnio zdradził coś, co zaskoczyło wiele osób. Friz zdradził, jakie zwierzątko chciałby mieć.

Friz marzy o domowym zwierzaku. Nie chodzi jednak o kota czy pieska! Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Na swoim koncie ma kilka projektów, które zakończyły się wielkim sukcesem. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - wyznał coś, co zaskoczyło wielu jego fanów. Słynny influencer zdradził, jakie zwierzątko chciałby mieć. To dość oryginalny pomysł. - Zawsze marzyłem o lotopałance karłowatej, ale podobno to bardzo wymagający zwierzak - napisał na Twitterze Karol. Co to za zwierzę? 

Friz zapowiedział nowy plan na 2022. Chce zrobić licytację o... helikopter!

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Lotopałanka karłowata - co to jest?

Jak podaje portal medianauka, "lotopałanka karłowata to najmniejszy ssak z rodziny pałanek. Ma miękkie, delikatne i jedwabiste futerko, szare z wierzchu i białe pod spodem. Czarne pasy na granicy szarego i białego futerka. Ma duże uszy i oczy. Nos różowy. Ma puszysty ogon oraz niewielki fałd skórny umożliwiający lot ślizgowy".

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze