Friz kupił Mini Majkowi samochód! Reakcja Youtubera była niesamowita

2021-05-18 14:34 Jakub Adamiak
Friz kupił Mini Majkowi samochód! Reakcja Youtubera była niesamowita
Autor: Kadr z filmu KUPIŁEM MU MUSTANGA! z kanału Karol Friz Wiśniewski Friz kupił Mini Majkowi samochód! Reakcja Youtubera była niesamowita

Karol Friz Wiśniewski uwielbia zaskakiwać swoich przyjaciół, z którymi mieszka w luksusowej krakowskiej willi. Fani jednak zaczynają się zastanawiać, po co Friz, kupił Krzyżanowskiemu samochód, skoro ten niema nawet... prawa jazdy. Reakcja Mini Majka jednak zwala z nóg!

Friz kupił Mini Majkowi samochód! Karol Friz Wiśniewski jest znany z tego, że uwielbia sprawiać swoim przyjaciołom wiele przyjemności. Kilka lat temu, kiedy jego kanał nie był aż tak bardzo popularny, postanowił w Stanach Zjednoczonych, sprawić Trombie prezent. Swojemu przyjacielowi kupił wtedy pasek Gucci, który kosztował go około dwóch tysięcy dolarów. Teraz jednak wykosztował się bardziej, ponieważ w najnowszym materiale wideo na swoim kanale, wręczył Mini Majkowi nowego Mustanga.

Friz zagra koncert w Krakowie 2021! Kiedy i po ile bilety?

Friz kiedyś i dziś

Friz dał Mini Majkowi nowego Mustanga!

Karol Friz Wiśniewski wręczył swojemu przyjacielowi Mateuszowi Krzyżanowskiemu, najnowszego Mustanga. Auto zostało przystosowane do wzrostu Mini Majka. Co ciekawe, internauci zastanawiają się, po co influencerowi samochód, skoro nie ma on prawa jazdy. Okazuje się, że jest to specjalny zabieg, dzięki któremu Mateusz zmobilizuje się i szybciej pójdzie na kurs. Reakcja Krzyżanowskiego była zaskakująca. Youtuber był w szoku, że dostał od Ekipy samochód, o którym zawsze marzył. Całą akcję z wręczenia auta możecie obejrzeć od mniej więcej 14 minuty w materiale poniżej:

Najnowsze