Roksana Węgiel i EKIPA

i

Autor: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER / TVN/Wojciech Kurczewski

Ekipa Friza i Roksana Węgiel w jednej piosence?! Zdradził ich pewien szczegół

2021-05-17 12:06

Najpopularniejsza polska wokalistka młodego pokolenia i najpopularniejsi youtuberzy w naszym kraju we wspólnej piosence? Coś może być na rzeczy! Czujni fani Roksany Węgiel i Ekipy zauważyli jeden szczegół, który może być potwierdzeniem tej zaskakującej współpracy muzycznej. Co zdradziło artystów i stało się pretekstem do snucia domysłów przez ich wielbicieli?

Ekipa Friza i Roksana Węgiel w jednej piosence? Niewykluczone, że fani piosenkarki i najbardziej odjechanej grupy na polskim YouTubie trafili na dobry trop! W końcu Friz i pozostali członkowie jego Ekipy mają w planach zawładnięcie polską sceną muzyczną, czego dowodem są wydawane regularnie przez nich single zapowiadające ich debiutancki album studyjny Sezon 3, który do sprzedaży trafi już w czerwcu tego roku. Współpraca z Roxie z pewnością pomogłaby im na dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców. Dla piosenkarki byłaby to natomiast możliwość przypomnienia o sobie stęsknionym za nową muzyką fanom. Ostatni numer wokalistki miał premierę w październiku 2020 roku.

Jak do tego doszło, że wielbiciele talentu Roksany Węgiel i widzowie Ekipy Friza wpadli na pomysł, że cieszący się wielką popularnością wśród młodzieży twórcy mogli nawiązać współpracę na polu muzycznym? Wszystko przez... Instagrama! To właśnie zdjęcia, jakie na swoich stories opublikowali zarówno Roxie, jak i Friz, dały początek lawinie spekulacji na temat ich potencjalnego duetu. Co zdradziło artystów?

Jak dobrze znasz utwory Ekipy?

Pytanie 1 z 10
Całą noc tańczy ze mną cały skład

Ekipa Friza i Roksana Węgiel - piosenka

Plotki o współpracy Roxie i Ekipy pojawiły się po tym, jak piosenkarka i Friz wrzucili tego samego dnia, po 4:00 nad ranem, informację o tym, że skończyli pracę nad tajemniczym projektem, najprawdopodobniej wspólnym teledyskiem.

- Właśnie skończyliśmy nagrywać klip - napisał o 4:06 Friz.

Trzynaście minut później story z hotelu wrzuciła Roksana.

- Skończyliśmy zdjęcia. Nie ma to jak herba o świcie - poinformowała, załączając zdjęcie z widokiem na Pałac Kultury i Nauki.

Przypadek? Zapewne już niebawem poznamy odpowiedź. Jedno jest pewne. Jeśli ta współpraca rzeczywiście doszła do skutku, możemy spodziewać się wielkiego hitu.

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak - w taki sposób wytańczyły sobie zwycięstwo w Dance Dance Dance 3!