Friz

i

Autor: Daniel Szura

Ekipa w piosence z wielką światową gwiazdą? Friz marzy o tej współpracy

2022-04-28 13:30

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Od jakiegoś czasu zajmuje się także muzyką. Razem z Ekipą wydali płytę i kilka singli, które świetnie sobie poradziły. Teraz Friz zdradził, że chciałby nagrać utwór wspólnie ze znaną zagraniczną piosenkarką. O kogo chodzi? Czy kawałek faktycznie powstanie?

Friz zaskoczył fanów wyznaniem. Okazuje się, że influencer ma bardzo ambitne marzenia dotyczące jego kariery muzycznej. Jego ostatni wpis na Twitterze wskazuje, że już nie wystarczają mu współprace z polskimi raperami i gwiazdami muzyki pop. Teraz Karol Wiśniewski chciałby pójść o krok dalej, a wszystko za sprawą jego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Ekipa Friza wybrała się na słynny festiwal Coachella i tam zwrócili uwagę na jedną z artystek. Mowa po Dojy Cat, którą można znać z takich piosenek jak Say So czy Kiss Me More. Friz zapragnął nagrać z nią piosenkę! - Widziałem Doję - napisał podekscytowany Karol. - Doja Cat plis nagramy coś - dodał. Jak na razie są to tylko marzenia. Choć współpraca z tak wielką gwiazdą wydaje się mało prawdopodobna, Ekipa już niejednokrotnie pokazała, że nic nie jest niemożliwe.

ZOBACZ TAKŻE: Piosenkarka wygrała swoje pierwsze Grammy... będąc w łazience. Szybko biegła na scenę! [WIDEO]

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Doja Cat - kim jest?

Doja Cat to w rzeczywistości Amala Ratna Zandile Dlamini i ma 26 lat. To artystka, która łączy wiele gatunków muzycznych - od popu, przed rap do muzyki r&b. W 2018 roku jej ironiczna piosenka Mooo!, w którym śpiewała o byciu krową, stała się hitem internetu. W 2020 nowy singiel Say So dotarł na pierwsze miejsce notowania Billboard Hot 100. Utwór stał się też jednym z największych hitów na TikToku. W 2021 roku wydała płytę Planet Her, która znalazła się w gronie najbardziej dochodowych albumów roku. Z krążka pochodzą takie piosenki jak Kiss Me More, You Right, Woman czy Need To Know.

ZOBACZ TAKŻE: Friz staje w obronie... rodzynek! Rozpętał debatę w internecie

Ekipa Friza - kim są?

Ekipa Friza to najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Nagrywają materiały na YouTube oraz profesjonalnie prowadzą Instagrama. Grupa znajomych ma też swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Zajmują się również muzyką. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.