Friz - piosenka Wakacje w damskiej wersji lepsza od oryginału? Xansana dała jej drugie życie!

2020-07-10 11:33 Maksymilian Kluziewicz
Xansana
Autor: YouTube/XANSANA

Po tym, jak Friz zaprezentował swój kolejny kawałek muzyczny Wakacje, w sieci zawrzało. W niespełna dwie doby, teledysk nakręcony do numeru wygenerował ponad dwa miliony wyświetleń. Szybko też doczekał się coveru. Wokalistka Xansana opublikowała damską wersję internetowego hitu, która nieco różni się od oryginału. Jest jeszcze lepsza? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Friz - nowa piosenka najpopularniejszego obecnie youtubera od razu stała się hitem! Jak inaczej można określić numer, który w ciągu niespełna 48 godzin generuje ponad dwa miliony wyświetleń? Nagrany w duecie z Jakubem Pateckim, znanym w sieci jako Patec youtuberem kawałek nosi tytuł Wakacje, a w nakręconym do niego klipie jest naprawdę gorąco!

Wakacje to drugi numer, w którym możemy usłyszeć Friza - niekwestionowanego króla sieci. 24-latek posiada blisko cztery miliony subskrybentów na YouTubie oraz ponad dwa miliony na Instagramie. Nie dziwi zatem fakt, że każdy projekt z jego udziałem budzi takie zainteresowanie. Poprzedni klip youtubera, Przejmujemy Jutuby, nagrany z członkami słynnej ekipy przekroczył już liczbę pięćdziesięciu milionów wyświetleń. Wakacje aktualnie wciąż znajdują się na karcie na czasie polskiego YouTube'a. Wpadający w ucho kawałek doczekał się już nawet coveru. Na nagranie własnej wersji piosenki zdecydowała się wokalistka XANSANA.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Friz - piosenka Wakacje w damskiej wersji

XANSANA to wokalistka, o której mogliście już przeczytać na ESKA.pl. Choć posiada ona dopiero niewiele ponad tysiąc subskrypcji, wykonania popularnych hitów z pewnością zapewnią jej większą rozpoznawalność w sieci. Po zaprezentowaniu hitu Savage Love po polsku, przyszedł czas na damską wersję numeru Friza, która różni się od oryginału. Internauci są zachwyceni zamieszczonym coverem! Posłuchajcie sami.

Najnowsze