Friz i Roksana Węgiel zrobili napad na bank! Wielka tajemnica ujawniona

Roksana Węgiel
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Chociaż w sieci pojawiły się zdjęcia z planu teledysku, do tej pory nie było oficjalnego potwierdzenia tego, że Ekipa Friza nagrała piosenkę z Roksaną Węgiel. Wspólny numer najpopularniejszej wokalistki młodego pokolenia i najpopularniejszych obecnie influencerów rzeczywiście istnieje i nosi tytuł Napad na bank. Kiedy premiera?

Ekipa Friza i Roksana Węgiel - piosenka idoli nastolatków została potwierdzona. Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że fani zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 i popularnych youtuberów zaczęli snuć podejrzenia o ich współpracy po tym, jak Friz i Roxie opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia o podobnej porze. Z opisów wynikało, że artyści spotkali się na planie wspólnego projektu. Plotki o istnieniu nagrania znalazły swoje potwierdzenie niedługo później, kiedy do sieci trafiły zdjęcia zza kulis kręcenia klipu. Teraz wiadomo już oficjalnie, że szykująca się na podbój rynku muzycznego Ekipa Friza rzeczywiście zaprosiła Roksanę Węgiel do jednego ze swoich kawałków, które pojawią się na debiutanckim krążku Sezon 3. Kompozycja nosi tytuł Napad na bank, co wyjaśniałoby, dlaczego na planie teledysku pojawił się wóz policyjny. Wideo miało być nagrywane na podziemnym parkingu hotelu Marriott w Warszawie. Kiedy premiera piosenki?

Ekipa Friza i Roksana Węgiel - piosenka

Jakiś czas temu Roxie zapowiedziała nowości muzyczne na czerwiec 2021 roku. 11 czerwca do serwisów cyfrowych trafi jej nowy singiel Korona. Na piosenkę z Ekipą trzeba będzie poczekać trochę dłużej. Album Sezon 3 ma mieć swoją premierę 26 czerwca, ale niewykluczone, że piosenka Napad na bank zostanie wydana wcześniej, jako kolejny singiel zwiastujący wydawnictwo.

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak - w taki sposób wytańczyły sobie zwycięstwo w Dance Dance Dance 3!
Najnowsze