Friz dał swojej fance 5 tysięcy złotych! Reakcja zaskoczyła youtubera

2020-09-08 16:47 jj
Friz dał swojemu widzowi 5 tysięcy złotych! Reakcja zaskoczyła youtubera
Autor: YouTube Karol FRIZ Wiśniewski Friz dał swojemu widzowi 5 tysięcy złotych! Reakcja zaskoczyła youtubera

Karol Wiśniewski, który jest znany w sieci jako Friz, zorganizował konkurs na kanale Ekipa. Osoba, której udało się rozwiązać zagadkę, miała szansę otrzymać pięć tysięcy złotych. Youtuber osobiście przyjechał wręczyć nagrodę swojemu widzowi. Jak zareagowała fanka Friza? Szczegóły na ESKA.pl.

Friz dał swojej fance 5 tysięcy złotych! Karol Wiśniewski od dawna uwielbia sprawiać przyjemność nie tylko swoim przyjaciołom, z którymi mieszka, ale również i widzom. W 2019 roku sprezentował Wujkowi Łukaszowi na urodziny pudełko, w którym było 30 tysięcy złotych. Następnie dziewczynom z Ekipy kupił na finał daily torebki Loui Vuitton o wartości 20 tysięcy złotych. W trakcie nagrywania filmu zatytułowanego: Kupujemy pierwsze spotkane auto przy drodze zorganizował zabawę dla widzów, którzy musieli zrobić zakupy w jego sklepie. Następnie wylosował numer zamówienia i wraz z Ekipą pojechał dostarczyć samochód swojej fance. Teraz zawiózł 5 tysięcy złotych. Jaka była reakcja dziewczyny?

Friz wręczył 5 tysięcy złotych swojej fance!

Friz w trakcie projektu daily wiele razy zaskakiwał swoich fanów. Od momentu powstania marki EKIPATONOSI, nagrał kilka materiałów, w których zaskakuje swoich widzów i przywozi im osobiście produkty, zamówione w swoim sklepie. Przed świętami Bożego Narodzenia w 2019 roku, zaangażował w taki tour po fanach całą Ekipę. Niedawno opublikował film, w którym można było zgarnąć pięć tysięcy złotych. W wideo, które wrzucił na swój kanał 7 września br. pokazuje reakcje swojej fanki, która wygrała główną nagrodę. Friz odwiedził Olę, a ta zaskoczyła go swoimi słowami:

Bardziej się cieszę, że Ciebie widzę w swoim domu, niż z wygranych tych pieniędzy!

Ostatecznie Ola, która wygrała pięć tysięcy przyjęła nagrodę od Karola. Jak wspomniała w produkcji, część pieniędzy przekaże swojemu bratu, który pomógł jej w rozwiązaniu zagadki, a resztę pieniędzy przeznaczy na studia.

Najnowsze