Robert M

i

Autor: fot. YouTube/KrólAlbaniiTV Franko feat. Paweł Rak - Szczęśliwy żyj: czyli Rozbójnik Alibaba i Popek we wspólnym projekcie

Franko feat. Paweł Rak - Szczęśliwy żyj: czyli Rozbójnik Alibaba i Popek we wspólnym projekcie

2015-12-25 12:10

Franko feat. Paweł Rak - Szczęśliwy żyj: twórcy Gangu Albanii powracają z nowym, tym razem rockowym projektem. Wspólna piosenka Roberta M aka Rozbójnik Alibaba i Popka, znajdzie się na ich nowej płycie. Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Czas na nowy projekt Roberta M aka Rozbójnik Alibaba! Producent właśnie zadebiutował na rynku muzycznym pod pseudonimem Franko! Tym samym otwiera się on na nowe horyzonty muzyczne, wyznaczając sobie nowy cel - tworzenie rockowych utworów. 24 grudnia 2015 roku w internecie pojawiła się piosenka Szczęśliwy żyj, która jest zapowiedzią albumu i projektu o nazwie Dranie z miasta Kraków. Zespół tworzyć będzie: Paweł Rak, czyli Popek, Jan Borysewicz, Daniel i Primo Men.

Szczęśliwy żyj - Franko, czyli Rozbójnik Alibaba i Popek

Po potrójnej platynie dla Gangu Albanii za płytę Królowie życia, przyszedł czas na solowy projekt ich twórców. Rozbójnik Alibaba i Popek swoimi kawałkami, zamierzają tym razem podbić rockowe zestawienia list przebojów. Wszystko za sprawą zespołu "Dranie z miasta Kraków", w którym weźmie udział legenda polskiej sceny muzycznej - Jan Borysewicz. Aktualnie trwają prace nad materiałem na nową płytę, a jej autorzy nie ukrywają, że mają ochotę na kolejną platynę. Czwarty projekt, w którym Robert M pojawi się w zespole oficjalnie zadebiutuje w 2016 roku - teraz dostaliśmy jego zapowiedź. Posłuchajcie motywacyjnego singla pt. "Szczęśliwy żyj":

 

  • Wokal & Tekst: Paweł Rak
  • Muzyka: Robert M/Rozbójnik Alibaba/Franko
  • Gitara : MaroMaro

Robert M ma doświadczenie w tworzeniu zespołów. Przypomnijmy, że w swojej karierze był członkiem grupy: Monopol, 3R, a także Gang Albanii. Znacie je doskonale!