Francja - Chorwacja

Autor: East News

Francja - Chorwacja 2018: MEMY, SKRÓT VIDEO, WYNIK, BRAMKI z finału Mundialu

2018-07-15 19:08

To był niezwykły pojedynek! Francja i Chorwacja zawalczyły w finale Mundialu 2018! Wszystko, co najważniejsze znajdziecie na ESKA.pl

Finał Mundialu 15.07.2018 zachwycił fanów piłki nożnej na całym świecie. Mecz Francja - Chorwacja to był prawdziwy pojedynek mistrzów. Obie drużyny pokazały, że to nie przypadkiem znalazły się w meczu o wszystko. Walka była zacięta od pierwszej sekundy i nie przestała taka być, aż do gwizdka kończącego spotkanie. Przegapiliście mecz? Na ESKA.pl znajdziecie skrót spotkania wideo, bramki i wynik finału MŚ 2018 w Rosji. Nie zabrakło również zabawnych memów!

Francja - Chorwacja 2018: MEMY

TO BYŁ WSPANIAŁY MUNDIAL! Co zapamiętacie najlepiej? ⚽️?? Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)
Trzeba było popatrzeć kilka razy ? Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)
Da radę? ⚽️??? Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)
WSZĘDZIE W DOMU, ALE DOBRZE NAJLEPIEJ ? Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)

Francja - Chorwacja 2018: SKRÓT VIDEO, WYNIK, BRAMKI

Skrót video z meczu, opisy bramek i wynik finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji znajdziecie tutaj! W 18 minucie padł gol dla Francji. Była to samobójcza bramka główką. Wbił ją Mario Mandzukic. W 28 minucie Chorwacja wyrównała piękną bramką, którą wbił Ivan Perisic. W 38 minucie padła bramka z rzutu karnego dla Francji. Gol Griezmanna sprawił, że niebiescy objęli prowadzenie 2:1. W drugiej połowie meczu pierwsza akcja zakończyła się bramką dla Francji w 58 minucie. Trafił Paul Pogba i tym samym Francja zwiększyła swoje szanse na wygraną dzięki wynikowi 3:1. Długo nie trzeba było czekać na kolejną bramkę. W 64 minucie Francja wygrywała już 4:1 dzięki świetnej akcji Mbappe. Chorwacja jednak jest czujna i umie się bronić. 4 minuty potem to Mario Mandzukic zdobył gola dla Chorwacji. Wynik zmienił się na 4:2 dla Francji. To był ostatni gol w tym spotkaniu. Z wynikiem 4:2 zwyciężyła Francja!