Franciszek Franio Rusiecki - afera, wiek, zarobki, dziewczyna, Liza. Kim jest Franio?

2022-08-02 14:17
Franciszek Franio Rusiecki - afera, wiek, wzrost, dziewczyna, Liza. Kim jest Franio?
Autor: screen z filmu na YouTube: FRANIO LIZA 11- NAJLEPSZA RANDKA W JEJ ŻYCIU / YouTube.com/Franio Franciszek Franio Rusiecki - afera, wiek, wzrost, dziewczyna, Liza. Kim jest Franio?

Kim jest Franio? Kto to jest Franciszek Rusiecki? Wiele osób zadaje takie pytania odnośnie młodego influencera, który zyskał popularność za sprawą transmisji na platformie Twitch. Pokazuje tam, jak wygląda jego życie i co robi w wolnym czasie. Poznajcie go bliżej już teraz!

Spis treści

  1. Franio - afera
  2. Franciszek Rusiecki - wiek
  3. Franio - dziewczyna, Liza
  4. Franio - zarobki 
  5. Franio - Fame MMA

Franciszek Franio Rusiecki - afera, wiek, wzrost, dziewczyna, Liza, czyli wszystko, co najbardziej interesuje internautów. Kim jest Franio? Kto to jest? Co to za chłopak, który momentalnie zyskał ogromną popularność w sieci i otrzymał szansę walki na Fame MMA? Franciszek Rusiecki jest jednym z najpopularniejszych streamerów w Polsce. Sam Sylwester Wardęga wspominał o tym, że twórca przejął polskiego Twitcha. Dzieje się tak między innymi za sprawą Lizy, czyli Ukrainki, którą poznał będąc na Malcie. Ich losy początkowo śledziło od 2-6 tysięcy osób. Obecnie streamy ogląda ponad 10 tysięcy użytkowników platformy. Jego konto na Instagramie śledzi ponad 70 tysięcy osób. Najmniejszą popularnością cieszy się na YouTube. Tam ma ponad 13 tysięcy subskrybentów. 

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Kulisy FAME MMA 14

Franio - afera

Franciszek Rusiecki w drugiej połowie lipca 2022 był na ustach internautów śledzących poczynania polskich twórców. Wszystko za sprawą rzekomej afery związanej z wyciekiem seks-taśmy. Długo wszyscy myśleli, że to faktycznie nagranie z udziałem gwiazdy Twitcha. Okazało się jednak, że to nagranie innego, bardzo podobnego mężczyzny ze strony dla dorosłych. Ktoś strollował popularnego vlogera i wywołał duże zamieszanie.

Franciszek Rusiecki - wiek

Ile lat ma Franciszek Rusiecki? Ma 21 lat. Dokładna data urodzin nie jest znana.

Franio - dziewczyna, Liza

Dziewczyna Frania, a raczej kobieta, która pojawia się u jego boku na streamach to Liza. Naprawdę nazywa się Elizabeth Anorue i jest gwiazdą TikToka. Pochodzi z Ukrainy, a jej tata jest Nigeryjczykiem. Para nigdy nie potwierdziła swojego związku. 

Franio - zarobki 

Franciszek Rusiecki w rozmowie z wip bros ujawnił, że mając przeciętnie 12 tysięcy widzów na transmisji, jest w stanie zarobić około 1000 złotych. Powiedział jednak, że najlepszy czas miał pod koniec 2021 roku i wówczas inkasował 5-6 tysięcy złotych za samą transmsisję i jeszcze więcej za donejty oraz współprace. W sumie zarabiał od 20 do 30 tysięcy miesięcznie.

Franio - Fame MMA

Franio otrzymał propozycję zawalczenia na gali Fame MMA. Jego debiut na gali popularnej federacji, za którą odpowiada Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron odbędzie się na piętnastej odsłonie. Jego rywalem jest Jakub Frączek, bardziej znany jako Paramaxil. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze