Franciszek Franio Rusiecki - afera, wiek, wzrost, dziewczyna, Liza. Kim jest Franio?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: FRANIO LIZA 11- NAJLEPSZA RANDKA W JEJ ŻYCIU / YouTube.com/Franio Franciszek Franio Rusiecki - afera, wiek, wzrost, dziewczyna, Liza. Kim jest Franio?

Franciszek Franio Rusiecki - afera, wiek, zarobki, dziewczyna, Liza. Kim jest Franio?

2023-08-29 14:17

Kim jest Franio? Kto to jest Franciszek Rusiecki? Wiele osób zadaje takie pytania odnośnie młodego influencera, który zyskał popularność za sprawą transmisji na platformie Twitch. Pokazuje tam, jak wygląda jego życie i co robi w wolnym czasie. Poznajcie go bliżej już teraz!

Spis treści

  1. Franio - afera
  2. Franciszek Rusiecki - wiek
  3. Franio - dziewczyna, Liza
  4. Franio - zarobki 
  5. Franio - Fame MMA

Franciszek Franio Rusiecki - afera, wiek, wzrost, dziewczyna, Liza, czyli wszystko, co najbardziej interesuje internautów. Kim jest Franio? Kto to jest? Co to za chłopak, który momentalnie zyskał ogromną popularność w sieci i otrzymał szansę walki na Fame MMA? Franciszek Rusiecki jest jednym z najpopularniejszych streamerów w Polsce. Sam Sylwester Wardęga wspominał o tym, że twórca przejął polskiego Twitcha. Dzieje się tak między innymi za sprawą Lizy, czyli Ukrainki, którą poznał będąc na Malcie. Ich losy początkowo śledziło od 2-6 tysięcy osób. Obecnie streamy ogląda ponad 10 tysięcy użytkowników platformy. Jego konto na Instagramie śledzi ponad 185 tysięcy osób. Najmniejszą popularnością cieszy się na YouTube. Tam ma ponad 73 tysiące subskrybentów. 

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Kulisy FAME MMA 14

Franio - afera

Franciszek Rusiecki w drugiej połowie lipca 2022 był na ustach internautów śledzących poczynania polskich twórców. Wszystko za sprawą rzekomej afery związanej z wyciekiem seks-taśmy. Długo wszyscy myśleli, że to faktycznie nagranie z udziałem gwiazdy Twitcha. Okazało się jednak, że to nagranie innego, bardzo podobnego mężczyzny ze strony dla dorosłych. Ktoś strollował popularnego vlogera i wywołał duże zamieszanie.

Franciszek Rusiecki - wiek

Ile lat ma Franciszek Rusiecki? Ma 23 lata. Dokładna data urodzin nie jest znana.

Franio - dziewczyna, Liza

Dziewczyna Frania, a raczej kobieta, która pojawiała się u jego boku na streamach to Liza. Naprawdę nazywa się Elizabeth Anorue i jest gwiazdą TikToka. Pochodzi z Ukrainy, a jej tata jest Nigeryjczykiem. Ich współpraca dobiegła końca w 2022 roku.

Franio - zarobki 

Franciszek Rusiecki w rozmowie z wip bros ujawnił, że mając przeciętnie 12 tysięcy widzów na transmisji, jest w stanie zarobić około 1000 złotych. Powiedział jednak, że najlepszy czas miał pod koniec 2021 roku i wówczas inkasował 5-6 tysięcy złotych za samą transmisję i jeszcze więcej za donejty oraz współprace. W sumie zarabiał od 20 do 30 tysięcy miesięcznie.

Franio - Fame MMA

Franio po raz pierwszy otrzymał propozycję zawalczenia na gali Fame MMA 15. Jego rywalem był Jakub Frączek, bardziej znany jako Paramaxil. Z kolei podczas Fame MMA 19 Franio zawalczy z Marcinem Majkutem.