Formacja Tańca Nowoczesnego Luz - kim są uczestnicy Mam talent 2021? Ich taniec zachwyca!

2021-09-17 11:30
Formacja Tańca Nowoczesnego Luz
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn (X-News)

Formacja Tańca Nowoczesnego Luz to nowi uczestnicy 13. edycji programu Mam talent. W pierwszych odcinkach nowej odsłony słynnego talent show mieliśmy okazję zobaczyć już kilka niesamowitych występów. Formacja Tańca Nowoczesnego Luz to jedna z grup. Kim są?

Mam Talent 2021 zaskakuje z odcinka na odcinek! Najnowsza 13. edycja przyniosła kilka zmian. W jury oglądamy w tym sezonie Jana Klimenta - popularnego tancerza. Co więcej, do programu wprowadzono nowe zasady - platynowy przycisk i dziką kartę. Program jest na antenie od 2008 roku, a na jego scenie przewinęły się już tysiące uczestników. Już niedługo widzowie będą mogli podziwiać Formację Tańca Nowoczesnego Luz. Kim jest ta utalentowana grupa ludzi?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Formacja Tańca Nowoczesnego Luz - kim są?

Zespół istnieje od 1991 roku. Przynależy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, a założycielką i choreografką jest Joanna Woszczyńska. Tancerze uczestniczą w warsztatach, festiwalach, konkursach i akcjach charytatywnych. Od 7 lat grają w spektaklu tanecznym ,,Dzieci Powstania'44.” Z grupy wywodzi się już ponad 30 doświadczonych instruktorów i choreografów, którzy działają w Polsce i na świecie.

Mam talent 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Pierwszy odcinek został wyemitowany już 4 września.

Najnowsze