Foothills stworzą hit z wokalistką Robina Schulza? Polski projekt idzie za ciosem [WYWIAD]

2021-05-25 14:45
Producenci z Foothills zdradzili kulisy współpracy i ujawnili swoje marzenia [WYWIAD]
Autor: Radio ESKA Producenci z Foothills zdradzili kulisy współpracy i ujawnili swoje marzenia [WYWIAD]

Projekt stworzony przez polskich producentów gościł w ESKOWYM studio. Kamil Pankowski i Kamil Relikowski, w rozmowie z Kasią Węsierską, zdradzili, jakie mają plany na przyszłość, marzenia, a także ujawnili, jak wygląda ich współpraca w studio nagraniowym. Posłuchajcie rozmowy już teraz!

Wywiady z Radio ESKA - Foothills

Foothills, czyli projekt, za który odpowiada Kamil Relikowski i Kamil Pankowski, po sukcesie z megahitem For Good nie spoczęli na laurach. Stworzyli utwór I Got Me, który zagościł na wielu playlistach słuchaczy w Polsce, ale i Europie. Za partie wokalne odpowiada Kheela, która w przeszłości śpiewała dla Timmy'ego Trumpeta. Polscy producenci, którzy tworzą również jako Diviners wydali utwór Just Like This, a ten walczy o Wasze głosy w Gorącej 20 Radia ESKA.

Artyści w rozmowie z Kasią Węsierską zdradzili, że nawiązali kontakt z popularną wokalistką, która przyczyniła się do sukcesów takich artystów, jak Alok, (Love Again), czy Robin Schulz (One More Time oraz In Your Eyes). 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze