Foothills - kim są twórcy hitu For Good? Polacy z szansą na światowy sukces!

2020-01-16 12:54 RW
Foothills - kim są twórcy hitu For Good? Polacy z szansą na światowy sukces!
Autor: Foothills / archiwum / materiał prasowy Foothills - kim są twórcy hitu For Good? Polacy z szansą na światowy sukces!

Bujający, kojący nerwy i pełny emocji - taki jest właśnie utwór For Good, który cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem. Mamy ogromne powody do dumny, ponieważ za ten światowo brzmiący kawałek odpowiada duet polskich producentów! Kim są autorzy hitu For Good? Poznajcie ich bliżej w jednym miejscu - na ESKA.pl!

Foothills to projekt, który może namieszać i zwrócić na siebie uwagę zagranicznych ekspertów! Wszystko za sprawą dwóch bardzo ważnych czynników: światowo brzmiącej nazwie projektu, a dodatkowo, co najważniejsze - światowo brzmiącego singla, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Mowa o piosence zatytułowanej For Good, na którą możecie głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20. Numer w internecie, w momencie wypuszczenia, wzbudził duże zainteresowanie. Wiele osób do dziś nie wierzy, że za utwór odpowiadają polscy producenci. Dokładniej, przyjaciele: Kamil Pankowski i Kamil Relikowski. O czym jest piosenka For Good? Tekst utworu opowiada o kobiecie, której nie układa się w związku z drugą osobą. Ma jednak nadzieję, że para jest w stanie się dogadać i wyprowadzić ich życie na dobre tory.

Foothills - kim są twórcy?

Foothills to nowy projekt dwóch przyjaciół, producentów muzycznych, pracujących ze sobą już od ponad 6 lat. Kamil Pankowski, pochodzący z Lublina oraz Kamil Relikowski z Rzeszowa. W ciągu tego czasu ich produkcje jako Diviners przekroczyły ponad 50 milionów odtworzeń na Spotify i ponad 70 milionów na YouTube. Dotychczas wystąpili na takich wydarzeniach jak: Sunrise Festival w Kołobrzegu, Love Electro Festival w Austrii, na koncercie Alan Walker w Warszawie i na wielu innych ważnych imprezach.

Produkcje Foothills skupiają się głównie na chwytliwych melodiach z naturalnym brzmieniem. Według statystyk na Spotify za 2019 rok, mieli około 13 milionów odtworzeń oraz 2 miliony słuchaczy. Utwory duetu były supportowane przez takie gwiazdy jak: Alan Walker, The Chainsmokers, Gareth Emery, Robin Schulz czy Dash Berlin.

Foothills - piosenka For Good

For Good to jeden z hitów, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Tekstowe wideo wiosennego nagrania o podniosłym refrenie ma już 130 tysięcy wyświetleń na YouTube. Nie ulega wątpliwości, że numer ma szansę stać się światowym hitem. Oceńcie zresztą sami, jeśli jeszcze nie słuchaliście - już teraz.

Najnowsze