Flowers po polsku lepsze niż w oryginale?! Ta dziewczyna porwała internautów!

2023-01-25 12:45
Flowers Miley Cyrus - po polsku
Autor: fot. Sony Music Poland, TikTok/wonderek

Flowers Miley Cyrus, niemal od razu po premierze, stał się wielkim hitem. Pokochały go nie tylko osoby, które doświadczyły miłosnych zawodów, ale również wszystkie singielki. To muzyczne rozliczenie z przeszłością zainspirowało jedną z wokalistek do tego, by stworzyć polską wersję piosenki. Nagranie podbija sieć!

Utwór Flowers po polsku został przyjęty przez internautów z ogromnym entuzjazmem. Wokalistka, po namowie obserwatorów, zdecydowała się nagrać swoją wersję hitu Miley Cyrus, który w ciągu kilku godzin od premiery stał się hymnem singielek. Co prawda tłumaczenie tekstu nie jest w stu procentach zgodne z oryginałem, jednak Karolina Mrugała, która jest autorką tekstu i muzyki nie zapomniała o najważniejszym aspekcie utworu, jakim jest ukryty przekaz. Tak jak Miley, nawiązała do nieudanego małżeństwa z Liamem Hemsworthem oraz chęci dbania o siebie. Warstwa melodyczna również jest zbliżona do oryginału. Polska wersja Flowers to nie tylko znakomity tekst, ale również przekaz dla wszystkich osób, które kiedykolwiek doświadczyły miłosnego zawodu.

Znalazła swój występ w Mam Talent po 6 latach. Wspomnienia wywołały ogromne wzruszenie

Wymagania gwiazd przed koncertami. Bez tych rzeczy nie wystąpią

Flowers Miley Cyrus - po polsku

Flowers Miley Cyrus po polsku pobija sieć. Krótki fragment utworu, 2 dni po premierze, ma już niemal 794 tysiące odtworzeń. Karolina Mrugała, która jest autorką tekstu i muzyki przyznała, że musiała zmienić odrobinę tekst tak, by był dla wszystkich zrozumiały i pasował do melodii. Wokalistka nie ukrywa, że dla niej utwór jest zbiorową terapią.

Polską wersję hymnu singielek doceniają fani Karoliny, którzy w komentarzach proszą, by nagrała całą wersję piosenki.

Lady Gaga na studniówce w Olsztynie. Nagranie podbija Internet!

Potrzebna była ta piosenka, żebyśmy My kobietki zrozumiały że wszystko możemy 🥰🥰🥰

Uważam ze Miley Cyrus koniecznie musi to zobaczyć 😏 ❤️❤️❤️❤️

błagam nagraj całość i daj link do ściągnięcia żebym mogła tego słuchać 24h masz mega głos boska jesteś

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze