Florence + The Machine w Polsce w 2019! Data, miejsce, bilety

2018-07-02 11:33
Florence + The Machine w Polsce w 2019! Data, miejsce, bilety
Autor: Fot. East News / AFP / ANGELA WEISS Florence

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Florence + The Machine! Jedyna w swoim rodzaju artystka zagra 15 marca w łódzkiej Atlas Arenie! przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Trzema dotychczasowymi albumami ('Lungs', 'Ceremonials' i 'How Big, How Blue') Florence + The Machine udowodnili, że możliwe jest osiągnięcie ogromnego, komercyjnego sukcesu bez kompromisów na poziomie twórczości. Dowodzony przez charyzmatyczną Florence Welch zespół w przeciągu kilku lat stał się jednym z najpopularniejszych na świecie, zdobywając rzeszę oddanych fanów w niemalże każdym zakątku świata - również w Polsce.

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Florance o nowej płycie 

Polskim fanom zespół zaprezentował się już kilkukrotnie, za każdym razem przenosząc coraz to większą publiczność w magiczny świat artystki. Single takie jak 'You’ve Got The Love', 'Dog Days Are Over' czy 'Shake It Out' podbijały listy przebojów i zdobywały miliony odsłon w sieci. Ich sukces ma szansę powtórzyć najnowszy album Florence + The Machine, 'High As Hope'. Po kilkuletniej przerwie Florence powraca pewniejsza, bo jak sama mówi o płycie: 'Wiadomo, że to zawsze jest skomplikowany proces, a ja na pewno nie rozgryzłam wszystkiego, jednak czuję, że 'High As Hope' to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą'. To najbardziej osobisty z krążków w karierze Florence, opowiadający o dorastaniu w południowym Londynie, związkach, rodzinie i sztuce. To również pierwszy album, gdzie wokalistka objęła funkcję współproducentki. Ogromne wrażenie robi zestaw gości, których usłyszeć można na 'High As Hope' - to m.in. Sampha, Kamasi Washington, Kelsey Lu czy Jamie xx.

Florence + The Machine - data, miejsce, bilety

Razem z Florence + The Machine 15 marca w Łodzi zagrają Young Fahters. Zespół, który wybił się z podziemi brytyjskiego hip-hopu i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią, zdobył prestiżową nagrodę Mercury Music Prize, a ich singiel 'In My View' zdobył ponad milion wyświetleń. Będzie to pierwszy występ Young Fathers na halowym koncercie w Polsce! Sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 6 lipca.

Źródło: Materiały prasowe

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze