Florence and the Machine w nowej wersji! Sprawdź kim jest Don Diablo i posłuchaj Got The Love!

2015-11-12 15:36
Florence i Don Diablo
Autor: fot. Bulls Florence and the Machine w nowej wersji! Sprawdź kim jest Don Diablo i posłuchaj Got The Love!

Don Diablo stworzył nową wersje przeboju Florence and the Machine - You've Got The Love. Powstało wiele różnych remiksów tego kawałka, jednak żaden nie został zrobiony w takim stylu. Jak utwór brzmi w zupełnie nowej odsłonie? Sprawdźcie słuchając Got The Love na Eska.pl. 

Florence and the Machine w nowej wersji! Zauważyliśmy, że internauci oszaleli na punkcie nowego nagrania, w którym Don Diablo skorzystał z sampli z utworu You've Got The Love. Utwór stworzony został w 1986 roku przez grupę Candi Staton, ale to właśnie Florence Welch wraz ze swoim zespołem go rozsławiła. Kawałek Got To Love to nowe, szybsze brzmienie tego kultowego hitu. Czy lepsze? Już teraz możecie to ocenić pisząc w komentarzach!

Kim jest Don Diablo?

Pod pseudonimem artystycznym "Don Diablo"  tworzy Don Pepijn Schipper. DJ z Holandii, który rozpoczynał swoją karierę w wieku 15 lat! Muzyk ma na koncie dwa studyjne albumy i ponad 20 wydanych singli! Ostatnio pojawił się w gościnnej kolaboracji u DJa Tiesto w kawałku "Chemicals". Producent zajmuje obecnie 30. miejsce w rankingu DJ Magazine. 

Florence and the Machine w nowej wersji!

Chyba nie ma takiego DJa, który w swoich setach nie skorzystałby z nagrania "You've Got The Love". Za pierwotną wersje tego numeru odpowiada grupa Candi Staton, jednak wszystkim kojarzy się on wyłącznie z Florence and the Machine. Don Diablo w wyjątkowy sposób postanowił stworzyć remiks tego numeru. Wraz z nim powstał teledysk do tego nagrania, co zwiastuje jeszcze większą popularność nowej wersji. Za jego pomocą holenderski producent przekonuje, że magia istnieje. Ludzie muszą zacząć w nią wierzyć. Czy nowa wersja ma szanse zostać hitem?! Dajcie znać w komentarzach poniżej.

 

 

Don Diablo ma swoją wersje hitu "You've Got The Love", a Wy możecie mieć wypasionego smartfona! Sprawdź konkurs Radia ESKA.

 

Florence and the Machine w nowej wersji! Posłuchaj Got The Love

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze