Flint wraca na scenę! Jestem Twoim narkotykiem - PREMIERA

2016-11-17 16:12

Flint wraca na scenę z nowym materiałem! Premiera Jestem Twoim narkotykiem już teraz na ESKA.pl!

FLINT wraca z nowym materiałem po ponad dwóch latach nieobecności na rapowej scenie. Jak mówi sam raper, zniszczył wszystko, co miał i kiedy już nie pozostało mu zupełnie nic do stracenia, postanowił zbudować wszystko od nowa. "Jestem Twoim narkotykiem" to do bólu szczery numer o toksycznej miłości do dużo starszej kobiety. Singiel zwiastuje piąty solowy album Flinta pt. "Niebo na Wrzecionie", który ukaże się na początku przyszłego roku. Za produkcję muzyczną całej płyty odpowiada Luxon, który współpracował między innymi z Tede, JWP, O.S.T.R.'em, Reksem, DJ'em Premierem czy Termanology. Obecnie Flint prowadzi autorski program telewizyjny "Dycha Sztosów" w Hip Hop TV.

 

Kim jest Flint?

FLINT jest młodym raperem i utytułowanym freestyle’owcem, który na rynku muzycznym zadebiutował w 2010 roku albumem Czarny Charakter. Wniósł powiew elektronicznej świeżości do zdominowanego wówczas przez analogowe brzmienia hip-hopu. Sukces wydanego własnym sumptem ‘nielegala’ przełożył się na podpisanie przez artystę kontraktów sponsorskich i fonograficznych, które poskutkowały wydaniem kolejnych albumów w uznanych wytwórniach, takich jak Fonografika (Warszawskie ZOO - 2012), czy Koka Beats (Stary, dobry Flint - 2013; Zła sława - 2014). Na karierę studyjną rapera miały wpływ umiejętności i osiągnięcia freestyle’owe; w 2009 roku wywalczył on tytuł Mistrza Wielkiej Bitwy Warszawskiej, czyli najbardziej prestiżowego turnieju rapowej improwizacji w Polsce, a także wygrał ponad 20 bitew w całej Polsce.

Przez ponad 10 lat działalności muzycznej, zarówno w podziemiu jak i na legalnej scenie, Flint zdobył uznanie odbiorców muzyki niezależnej i dużo koncertował; m.in. na jednym z największych festiwali hip-hopowych w Europie - czeskim Hip Hop, podczas rozdania Fryderyków, czy Mazury Hip-Hop Festiwal, wspierał także Pezeta w ramach trasy koncertowej Red Bull Tour Bus. Doświadczenie sceniczne i umiejętność improwizacji sprawiły, że artysta pełnił rolę prowadzącego i konferansjera takich wydarzeń jak Rap Republika Tour we współpracy z wytwórnią Prosto, wspomniany Red Bull Tour Bus, czy też Wojna o Wawel. Flint studyjnie oraz scenicznie współpracował m.in. z HIFI Bandą, Pezetem, Zeusem, czy legendarnym składem Fenomen, a także supportował Machine Gun Kelly, Dilated Peoples, Kid Inka, Dope D.O.D., Afu-Ra, Masta Killa (Wu-Tang), czy El Da Sensei (Artifacts) podczas ich koncertów w Polsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze