Flint - Dope Boyz/Dajcie mi nieśmiertelność. Nowy klip rapera już w sieci [VIDEO]

2017-03-17 15:49
Flint - Niebo na Wrzecioni
Autor: mat.prasowe Flint - Niebo na Wrzecioni

Flint zaprezentował drugi teledysk z nadchodzącego wydawnictwa Niebo na Wrzecionie. Obejrzyj wideo do utworu Dope Boyz/Dajcie mi nieśmiertelność na ESKA.pl.

Flint opublikował drugi klip promujący album Niebo na Wrzecionie.  Za teledysk do kawałka Dope Boyz/Dajcie mi nieśmiertelność odpowiedzialność wzięła ekipa WOW Pictures. Sklepowa premiera albumu odbędzie się 7 kwietnia 2017 roku. Za produkcję muzyczną całej płyty odpowiada Luxon. Dystrybucją zajmie się Fonografika.

Ola Kot w Playboyu! Gwiazda ESKI w seksownej sesji [FOTO, VIDEO] >>

Flint - Niebo na Wrzecionie

A tak Flint opowiada o nowej płycie: Do tej pory każdy mój studyjny album nagrywałem jakby to była moja pierwsza płyta. Tym razem liczyłem się z tym, że „Niebo na Wrzecionie” może być moim ostatnim krążkiem. To album, który powstawał oddolnie i niezależnie, bez szumnych zapowiedzi, bez oczekiwań i w końcu bez gwarancji, że w ogóle się ukaże. Wraz z Luxonem przygotowaliśmy 10 utworów o depresji, zwątpieniu, bólu, samotności, myślach samobójczych, kobietach, narkotykach i pieniądzach. Nie ma tu pojedynczych hitów, czy przypadkowych numerów. Nie ma również rapowych gości. Rzecz dzieje się na warszawskim Wrzecionie podczas najbardziej mrocznego okresu w moim życiu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze