Fit Lovers tak wyglądali w przeszłości. Ich nowy film pokazuje, jak bardzo się zmienili

2020-04-25 20:16
Fit Loversi tak wyglądali w przeszłości. Nowy film na kanale pokazuje jak bardzo się zmienili
Autor: screen z YouTube/FIT LOVERS Fit Loversi tak wyglądali w przeszłości. Nowy film na kanale pokazuje jak bardzo się zmienili

Ten duet zdecydowanie za każdym razem podbija sieć! Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, zaskoczyli swoich fanów nowym filmem na kanale. Pokazali im, jak wyglądali kilka lat wcześniej - zanim zaczęli karierę w sieci. Więcej szczegółów dowiecie się czytając artykuł na ESKA.pl.

Duet Fit Lovers tworzą znane osoby, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Para zyskała ogromną popularność, dzięki wystąpieniu w reality show Ameryka Express, gdzie zdobyli drugie miejsce. Ostatnio można było oglądać ich zmagania w programie Dance Dance Dance, gdzie tańczyli choreografie z popularnych teledysków. Łączy ich pasja, czyli miłość do sportu i zdrowego stylu życia. Oboje są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i to właśnie tam się poznali. Początkowo byli tylko przyjaciółmi, lecz później przyjaźń przerodziła się w wielką miłość. Fit Lovers swoją karierę rozpoczynali jako blogerzy. Początkowo była to publikacja treningów, co okazało się być strzałem w dziesiątkę. Użytkownicy internetu bardzo ich polubili, dlatego też z dnia na dzień stawali się coraz bardziej popularni. Obecnie Pamelę i Mateusza na ich wspólnym koncie na Instagramie obserwuje ponad 1,6 mln osób. Na platformie YouTube mają natomiast 1,73 mln subskrypcji. Co ciekawe, liczba fanów cały czas wzrasta. Niedawno znana para z sieci wrzuciła na swój kanał nowy materiał wideo, w którym pokazują swoje zdjęcia sprzed lat.

Wielki finał „Dance Dance Dance”

Fit Lovers - jak wyglądali w przeszłości?

Pamela i Mateusz z Fit Lovers, jak większość osób spędza teraz czas w domu. Wszystko wiąże się z akcją #zostańwdomu oraz obecną pandemią koronawirusa. W ramach wolnego czasu, postanowili obejrzeć swoje zdjęcia z przeszłości i nagrali o tym materiał wideo. Pamela posegregowała i wyszukała najlepsze zdjęcia Fit Loversów z dawnych lat. Youtuberka podzieliła foldery na: przed, początki, pierwsze wspólne prace, zawody oraz początek Fit Lovers. Na początku filmiku znany duet pokazywał swoje zdjęcia jak nie byli jeszcze parą, a przyjaciółmi. Z czasem pojawiają się kolejne inne fotki, które bardzo ich rozbawiają. Jeśli jesteście ciekawi, jak Pamela i Mateusz z Fit Lovers wyglądali wcześniej, a także jakie historie im wtedy towarzyszyły - koniecznie obejrzyjcie ich materiał poniżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze