Fit kalendarz adwentowy, święta, prezenty i przepis na rapowy hit. Zobacz 63. odcinek ESKA XD

2022-12-03 12:30
ESKA XD - odcinek 63
Autor: ESKA.pl ESKA XD - zobacz 63. odcinek programu

Już jest nowy odcinek Waszego ulubionego cyklu ESKA XD. W 46. odsłonie pokazujemy wam między innymi hit sezonu - kalendarz adwentowy w wersji fit. Nie zabrakło też ciekawostek na temat polskich świąt Bożego Narodzenia i prezentów. Mamy też coś dla fanów rapu. Najnowszy odcinek ESKA XD znajdziecie niżej.

ESKA XD to wasz ulubiony program, w którym nasi prowadzący opowiadają o ciekawostkach ze świata muzyki, kina i telewizji. Nie brakuje także tematów lifestylowych czy sportowych. ESKA XD to wszystko to, co na czasie. Jest już nowy odcinek naszego cyklu. Dlaczego warto go obejrzeć?

Prezent na Mikołajki dla dziewczyny, żony lub chłopaka. Jaki upominek kupić?

ESKA XD - odcinek 63

W najnowszym odcinku Kasia Węsierska przygotowała specjalny kalendarz adwentowy dla osób, które liczą każdą kalorię. To jednak tylko jeden z tematów bożonarodzeniowych, które poruszamy w nowym odcinku. Święta coraz bliżej, a prezenty się same nie kupią. Zobaczcie, jakie najbardziej odjechane pomysły na świąteczne prezenty zebrał Artur.

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Święta w domu są przereklamowane? Tak wynika z najnowszych badań. Polacy coraz chętniej podróżują na Boże Narodzenie. Piotrek sprawdził, gdzie ruszamy na Wigilię. Mamy także coś dla fanów hip-hopu oraz początkujących artysów. Jak stworzyć rapowy hit? Okazuje się, że to wcale nie takie trudne. Wystarczy kilka trików. Łapcie wskazówki od Matiego.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze