Finalistka The Voice Kids w zupełnie nowej odsłonie! Fani zachwyceni

2021-03-16 11:38
Hania Szachtańska - Kłam
Autor: Pawbeats ft. Qry, Hania Sztachańska / screen YouTube Hania Szachtańska - Kłam / Screen YouTube / Pawbeats ft. Qry, Hania Sztachańska - Kłam

Tego fani finalistki The Voice Kids zapewne się nie spodziewali! W sieci pojawił się drugi singiel z nadchodzącego albumu Pawbeatsa. Nie zabraknie na nim znanych i lubianych gości, ale też charakterystycznej różnorodności gatunkowej. Obecność na krążku Hani Sztachańskiej nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem, choć w sieci zawrzało po publikacji utworu w serwisie YouTube! Jedno jest pewne - Pawbeats nie pozostawi fanów swojej muzyki bez niespodzianek.

Tajemniczy Pawbeats zalicza wielki powrót i zapowiada kolejną premierę. Bydgoski producent choć nadal kojarzony jest ze środowiskiem hip-hopowym powoli odkleja od siebie tę łatkę, czego dowodem może być zaproszenie do współpracy finalistki The Voice Kids.

Hania Sztachańska zachwyca muzyczną przemianą 

The Voice Kids jest szansą na zaistnienie na scenie dla najmłodszych talentów. Tę szansę z całą pewnością wykorzystała Hania Sztachańska. 15 marca 2021 Pawbeats opublikował w sieci kolejny klip promujący jego nowy album Nocna, który będzie miał swoją premierę 23 maja 2021. To z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów przez fanów muzyki tworzonej przez bydgoskiego producenta. W teledysku do piosenki Kłam możemy zobaczyć nie tylko finalistkę The Voice Kids, ale też reprezentanta chillwagonu, którym jest Qry.

The Voice Kids - Hania Sztachańska

The Voice Kids 3 - to w tej edycji pojawił się Hania Sztachańska. Dziewczyna doszła aż do finału muzycznego show. Dała się poznać widzom w całym kraju dzięki udziale w telewizyjnym talent show i to właśnie wtedy cała Polska poznała jej wyjątkowy i nietuzinkowy talent muzyczny. Warto przypomnieć, że finalistka The Voice Kids 3 brała wcześniej udział w innym programie telewizyjnym - Mali Giganci. Imponujący wokal Hani Sztachańskiej ujął również członków jury, a także innych - znanych już - artystów, którzy zdecydowali się na współpracę z wokalistką. Dziś wiemy już, że dziewczynka może pochwalić się kolejną współpracą - tym razem z Pawbeatsem. Hania Sztachańska w trzeciej edycji The Voice Kids była w drużynie Tomsona i Barona. Ostatecznie przegrała z Marcinem Maciejczakiem, ale mimo tej kariera nie zwolniła.

Była w The Voice Kids, a teraz wydała debiutancką płytę! To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel

Hania Sztachańska z The Voice Kids na płycie Pawbeats

Finalistkę The Voice Kids, Hanię Sztachańską mogliśmy wcześniej usłyszeć w jej autorskich utworach. Teraz wystąpiła w jednym z utworów promujących nowe wydawnictwo Pawbeatsa. Twórca albumu już zapowiedział w prowadzonych przez siebie kanałach w social mediach, że finalnie wydanie pojawi się w dwóch różnych wersjach, w tym jednej nagranej po prostu za jednym podejściem.

Sonda
Jak bardzo lubisz Pawbeats?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze