Finał Voice of Poland - kto wygra ósmą edycję show?

2017-11-23 11:23
Finał Voice of Poland - kto wygra ósmą edycję show?
Autor: Fot. East News Jury Voice of Poland 8

Finał Voice of Poland już w sobotę 25 listopada. Jak przed decydującym odcinkiem czują się finaliści i kogo na zwycięzcę typują trenerzy? Komu uda się zachwycić swoim głosem największą liczbę widzów i otworzyć sobie drzwi do wielkiej kariery?

Finaliści Voice of Poland 8 to przekrój wokalnych talentów i osobowości. Delikatna i romantyczna, obdarzona silnym głosem i niezwykłą wrażliwością Maja Kapłon; szalona, zawsze uśmiechnięta różowowłosa Marta Gałuszewska; rockandrollowy i natchniony Łukasz Łyczkowski oraz najmłodszy, naturalny Michał Szczygieł reprezentują różnorodne gusta muzyczne, cechy charakteru i doświadczenie. Każdy z nich ma jednak szansę na wygranie programu Voice of Poland i zostanie prawdziwą gwiazdą.

- Wśród finalistów to ja jestem osobą, która najczęściej słyszy od trenerów, że śpiewa nieczysto. Gdybym rozpatrywał tę opinię wyłącznie pod kątem mojego talentu wokalnego, załamałbym się. Jednak bycie artystą to nie tylko głos. Artysta to przecież osoba, która poza umiejętnościami, pokazuje też swoje emocje, uczucia i charakter. I tym ma przekonać do siebie odbiorcę, słuchacza. Jeżeli mnie się to udaje, a tak sądzę, skoro jestem w finale, jestem bardzo szczęśliwy - mówi Michał Szczygieł, finalista z drużyny Andrzeja Piasecznego.

Finał Voice of Poland 8

Poziom uczestników ósmej edycji Voice of Poland jest bardzo wysoki. Rywalizacja na etapie Bitew oraz odcinków na żywo była tak zacięta, że nikt nie mógł być pewien miejsca w finale. Liczba głosów oddanych przez widzów na poszczególnych uczestników jest bardzo zbliżona. O tym kto wygra ósmą edycję zadecydują występy finałowe.

Voice of Poland 8 - finał 25.11.2017. Co będzie się działo? [GOŚCIE, PIOSENKI]

Autor: brak danych

  Voice of Poland 8 - finał show nadchodzi. Przed nami już ostatni odcinek muzycznego programu, podczas którego poznamy najlepszy głos w Polsce ósmej edycji Voice of Poland. Wielki finał show zobaczymy w TVP 2 w sobotę 25 listopada. Początek o godzinie 20:05. Już teraz n

- We wcześniejszych edycjach programu zawsze pojawiały się osoby, które od samego początku wysuwały się na prowadzenie. Ta edycja jest niezwykle wyrównana. Myślę, że faworytką jest niesamowicie utalentowana i charyzmatyczna Marta Gałuszewska. Maja Kapłon natomiast rozkochała w sobie ludzi bezkonkurencyjnym autorskim singlem. Jednak czarnym koniem tej edycji może okazać się Łukasz Łyczkowski. Wszystko zależy od tego jak zaprezentują się w finale – mówi Michał Szpak. O tym kto zdobędzie ósmy już tytuł „The Voice of Poland” przekonać się będzie można w sobotę o 20:05 w TVP2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze