Duncan Laurence

i

Autor: AKPA

Finał The Voice of Poland z wielką gwiazdą! Wygrał Eurowizję i odniósł globalny sukces

2022-11-19 16:29

Przed nami wielki finał 13. edycji programu The Voice of Poland. I tym razem nie zabraknie gościnnego występu międzynarodowej gwiazdy. Nasz kraj po raz kolejny odwiedzi wokalista, którego głosem zachwyciła się nie tylko cała Europa, ale właściwie cały świat. Mowa o zwycięzcy Eurowizji 2019 - Duncanie Laurencie.

Finał The Voice of Poland zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę 19 listopada dowiemy się, który z uczestników 13. edycji najpopularniejszego muzycznego show w Polsce otrzyma tytuł najlepszego głosu, nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy na wydanie debiutanckiego albumu. O zwycięstwo w ostatnim odcinku The Voice of Poland powalczą: 

  • Dominik Dudek (z drużyny Barona i Tomsona),
  • Łukasz Drapała (z drużyny Lanberry),
  • Ewelina Gancewska (z drużyny Justyny Steczkowskiej),
  • Konrad Baum (z drużyny Marka Piekarczyka).

Tradycyjnie nie zabraknie też występów gości z zagranicy. Telewizja Polska oficjalnie ogłosiła, że podczas finału na scenie Voice'a zaprezentuje się uwielbiany przez polską publiczność zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence. Fani z pewnością usłyszą jego eurowizyjny hit, który w serwisie Spotify ma już ponad 800 milionów odtworzeń.

Odpadła z The Voice of Poland. Przerwała milczenie i wyznała zadziwiający powód porażki

Matteo Bocelli o byciu synem Andrei Bocellego, singlu Solo i Eurowizji

Duncan Laurence w The Voice of Poland

Wielki finał The Voice of Poland będzie obfitował nie tylko w występy finalistów, ich trenerów, ale również specjalnie zaproszonych na tę okazję artystów. Gwiazdą odcinka będzie uwielbiany przez polską publiczność zwycięzca Eurowizji 2019 Duncan Laurence. Wokalista zaśpiewa swój hit Arcade, który przyniósł mu międzynarodową popularność i zapewnił zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji. Wzruszenia gwarantowane!

Sonda
Kto wygra "The Voice of Poland"?