Shakira

i

Autor: materiały prasowe

Gwiazdy

Finał Copa America 2024 z udziałem Shakiry! Gwiazda wystąpi w Miami

2024-07-11 13:31

Wzorem największych wydarzeń sportowych USA, także niedzielny finał rozgrywanego w tym kraju "gościnnie" piłkarskiego turnieju Copa America będzie miał artystyczny przerywnik - w przerwie spotkania na Hard Rock Stadium w Miami wystąpi Shakira.

Jak przekazała południowoamerykańska konfederacja piłkarska (CONMEBOL), która jest organizatorem turnieju, będzie to pierwszy przypadek, że muzyczna gwiazda wystąpi w przerwie finału mistrzostw kontynentu. - To supergwiazda, która reprezentuje i podkreśla wielkość Ameryki Łacińskiej w świecie - ogłosił szef federacji Alejandro Dominguez, nawiązując do kolumbijskiego pochodzenia artystki.

Shakira w finale Copa America 2024

- Dzień finału będzie wielkim świętem nie tylko piłki nożnej i nie ma nikogo lepszego niż Shakira, kto mógłby go wspólnie z nami celebrować - dodał. Oficjalną piosenką tegorocznego Copa America jest utwór Shakiry "Punteria".

W finale Copa America 2024 zagra Argentyna i Kolumbia. Mecz odbędzie się 15 lipca w Miami Gardens na Florydzie. Mecz dostępny będzie w serwisie Viaplay.