Filmy za darmo online! Zobacz Siren oraz Miłość w Wielkim Mieście! Włącz eskaGO! [VIDEO]

2014-07-25 13:24

Darmowe filmy online legalnie obejrzysz tylko na eskaGO. Włącz rozrywkę i zobacz premierę filmu SYRENA, a także rosyjską odpowiedź na Seks w Wielkim Mieście!

Filmy online za darmo? Na eskaGO wszystko jest darmowe, a filmy oglądasz legalnie i bez logowania! Koniecznie zobacz nowy horror SYRENA, a także rosyjską odpowiedź Seks w Wielkim Mieście.

Syrena - brytyjski dobry horror kipiący seksem, pożądaniem i przepełniony napięciem. Rachel i Ken poszukują przygód i seksualnych urozmaiceń. Chcąc odpocząć od zgiełku miasta, postanawiają wyruszyć w rejs. Zabierają ze sobą przyjaciela - Marco. Błogą ciszę i relaks przerywa rozbitek, który umiera na ich oczach. Gdy dopływają do pobliskiej wyspy, odnajdują nieziemsko piękną istotę o imieniu Silka. Pozornie bezbronna kobieta, szybko okazuje się śmiertelnie niebezpieczną kusicielką. Wszyscy ulegną jej urokowi, co może okazać się dla nich... zabójcze!

Miłość w Wielkim Mieście
- ten darmowy film to rosyjska odpowiedź na Seks w Wielkim Mieście, w dodatku nakręcona w... Nowym Jorku! Trzech pochodzących z Rosji przyjaciół korzysta z uroków miasta, które nigdy nie zasypia. Dentysta, instruktor fitnessu i pilot rosyjskich wycieczek po ciężkim dniu pracy relaksują się wieczorami w dyskotekach i barach ze striptizem. Pewnego dnia budzą się jednak i spostrzegają, że są... impotentami! Po rozpaczliwych próbach przywrócenia męskości, mężczyźni przypominają sobie, że pewien mężczyzna w jednym z klubów rzucił na nich klątwę: tylko odnalezienie prawdziwej miłości pozwoli im znów cieszyć się z seksualnych uniesień.

Włącz eskaGO i oglądaj filmy za darmo online! Tymczasem zachęcamy Was do posłuchania kawałka Artura Rojka Syreny.

Artur Rojek - Syreny